alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de artan bu olaylar ürkütüyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de artan bu olaylar ürkütüyor!
A
a

Eskişehir'de yaşadıkları çaresizlik sonucu yaşamlarına son vermek isteyen 2 kişi, polis ve vatandaşların araya girmesi sonucu hayata yeniden tutundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir haberleri

Yaşadıkları çaresizlik sonucu yaşamlarına son vermek isteyen 2 kişi, polis ve vatandaşların araya girmesi sonucu hayata yeniden tutundu. Yenidoğan’da 70 Yaşındaki bir şahıs ise, bunalımdan çıkamayarak yaşamına son verdi. Yaşanan intihar vaka ve girişimleri için soruşturma başlatıldı.

Yunusemre Caddesi ile Gökmeydan Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı iki intihar girişimine sahne oldu. Eski otogar mevkiindeki köprü üzerine akşam saatlerinde çıkan bir genç, Porsuk Çayına altlamaya kalkarken bulvar üzerindeki üst geçitte de ayrı bir olay daha yaşandı. Üst geçidin üzerindeki koruluklardan aşağıya sarkan kimliği açıklanmayan kadın olay yerine gelen polis ekiplerine de zor anlar yaşattı. Uzun süre aşağıya sarkar vaziyetteki kadın da güçlükle ikna edilerek intihardan vazgeçirildi. İntihar girişiminde bulunan 2 kişi 112 sağlık ekipleri tarafından tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

APARTMAN BOŞLUĞUNDA İNTİHAR
Eskişehir’de yaşanan intihar olaylarına bir yenisi daha eklendi. Yenidoğan Mahallesi Yunuskent sitesinde ikamet eden 70 yaşındaki İsmail D.adlı şahıs içine düştüğü bunalımdan kurtulamayınca yaşamına son verdi. Oturduğu apartmanın 4’ncü katından kendisini boşluğa bırakan yaşlı şahsın cesedi komşuları tarafından bulundu. İntihar ettiği iddia edilen şahsın cesedi otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırılırken olayla ilgili adli soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.
Kaynak : İstikbal
Ariman web reklam 2
1000
icon
Demir 12 Temmuz 2020 18:10

Kimilerini hayata küstüren olaylar yaşamış olmak hayattan soğutur bu döngüden çıkmak ise bazen çok zordur ama herşeye rağmen hayat insanın sınavıdır....

0 0 Cevap Yaz
BİR UMUTTUR YAŞAMAK 11 Temmuz 2020 16:57

Bu virüs bizim ekmeğimizle oynadı bizim ekmeğimizle oynayanın kahru perişan EYLESİN Hakkımızı helal etmiyoruz..

3 6 Cevap Yaz
Şu hayata 11 Temmuz 2020 12:18

Şu hayata zengin ve doğuştan mal mülk sahibi olarak gelmek en büyük şanstır. Fakir olarak gelmekte en büyük şanssızlıktır. Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz. Bu kadar gelir adaletsizliğinin olduğu bir dünyada yaşamak fakir için zaten zulüm. Düşünsenize kimisi ekmeğini zor alıyor, kimisi ise acaba yarın kaç tane altın bilezik ve kolye alsam diye düşünüyor. Kimisi hergün cenneti yaşarken kimisi hergün cehennemi yaşıyor. Her kim gelir adaletsizliğine çanak tutuyorsa Allah onu hem bu dünyada hemde öbür dünyada kahreylesin

2 12 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat