alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de akıl almaz vahşet! Gözlerini oyup...

Videoyu Aç Eskişehir'de akıl almaz vahşet! Gözlerini oyup...
A
a

Eskişehir'in Beylikova ilçesinde canice öldürülen eşeğin sahibi, olayı gerçekleştiren şahıslardan şikayetçi oldu

Eskişehir haberi: Eskişehir'in Beylikova ilçesinde canice öldürülen eşeğin sahibi, olayı gerçekleştiren şahıslardan şikayetçi oldu.
Beylikova ilçesi Doğanoğlu Mahallesinde iki şüpheli şahsın bir eşeği darp edip ardından bıçakladıktan sonra öldürdüğü iddia edildi. Kaybolan eşeği arayan vatandaş, yol kenarında hayvanın ölü halde buldu. Eşeğine bakan vatandaş, gözlerinin oyulduğunu ve bazı bölgelerinde işkence izlerini fark edince, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Olayla alakalı öncelikle uzlaşma önerilirken, eşeğin sahibi ise bunu kabul etmeyerek davadan vazgeçmedi. Olayla alakalı bir çok platformdan suçluların gerekli cezaya alınması konusunda kamuoyu oluşturulurken, incelemeler sonunda eşeğin bir çok yerinde yara izine rastlanırken gözlerinin de oyulduğu öğrenildi. Şüpheliler hakkında bulunulan suç duyurusu sonrasında konuyla ilgili çalışmanın başlatıldığı öğrenildi.

 
1000
icon
Ne uzlaşması ? 15 Eylül 2020 14:20

Adiler resmen pislik yapmışlar hayvancağıza, uzlaşmakta ne ? Kısas yapacaksın başka türlü böyle şeyleri engelleyemezsin. Dişe diş göze göz olmadığı sürece bu pislik yaratıklarla aynı havayı solumaya devam ederiz. Allah kahretsin bu yaratıkları be !

0 4 Cevap Yaz
ess 15 Eylül 2020 12:42

"Olayla alakalı öncelikle uzlaşma önerilirken" neyin uzlaşması bu ruh hastası yaratıklar için? bu mal mülk davası değil ki, psikopatlık. ya tedavi edersin bunları ya da kapatırsın bir yere topluma salmazsın. hayvana bunu yapabilen kimlere neleri yapar. muhtemelen yakalanırsa para cezası öder salınır. mevcut adalet sistemi, "insan kendi adaletini kendi sağlasın" kıvamına getiriyor sanki. elle tutulur bir ceza verilmesi lazım. toplumdan uzak tutun, zincirleyin bir yere.

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat