alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de açılışı yaptı, "Sözümüzün arkasındayız" dedi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de açılışı yaptı, "Sözümüzün arkasındayız" dedi
A
a

Odunpazarı Belediyesi’nin yapımını tamamladığı Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve kreşinin açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
​Odunpazarı Belediyesi kreş açılışlarını sürdürüyor. Hacı Zeynep Eldem Gündüz Bakımevi ve Kreşi, Emek Mahallesi'nde hizmete açıldı.Açılışa Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un yanı sıra, devlet eski bakanlarından Bahattin Şeker, AÜ eski rektörü Fevzi Sürmeli Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru,Hacı Bektaş Veli Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Ulu, Akademi Mezunları Derneği Başkanı Güven Tanyeli, Eldem Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eldem ve ailesi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Eskişehir'de açılışı yaptı, sözümüzün arkasındayız dedi! 21.11.2022
GELECEK İÇİN UMUT SAÇACAK
Açılış töreninde konuşan Ali Eldem emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek, “Böyle bir günde bizi yalnız bırakmadınız, mutluluğumuza ortak oldunuz. Burada bulunduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Böyle bir imkanı sağlayan Kazım Kurt’a teşekkür ederim. Mini minik çocuklarımızın Türkçe’yi doğru olarak öğrenmelerine başlayabileceklerini bir yol olacak. Ortak kültürümüzü ortak tarihimizi, geleneklerimizi ve göreneklerimizi yaşayacaklar. Buradan gelecek için umudumuz olan nesillerin yetişmesine inşallah adım atmış olacağız” dedi.

"SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ"
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise her mahalleye kreş sözümüzün arkasındayız diyerek, bu konuda iddialı olduklarını söyledi. Kurt, “Eskişehirli hayırseverler, Eldem ailesi gibi bu işe gönül oyanlar var olduğu sürece biz her mahalleye bir kreş sözümüzü yerine getirmeye devam edeceğiz. Ve bu sözün arkasındayız. Biz bunu gerçekleştirirken okul öncesi eğitime önem veriyoruz. Kreşe başladığı günle mezuniyet günü arasındaki farkları ben görüyorum. Yıl sonu etkinliklerinde çocuklarımızın geldiği noktayı görüyorum, hissediyorum ve onun için de gurur duyuyorum. Bu kreşlerde çalışan öğretmen kardeşlerime teşekkür ediyorum, hizmetli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Gerçekten Odunpazarı Belediyesi olarak bu konuda iddialıyız. İnşallah her mahallede kreş yapma sözümüzün de arkasındayız” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Hacı Zeynep Eldem adına dualar okundu ve kreşin hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu.  Ardından minikler sahneye çıkarak performanslarını sergiledi. Miniklerin gösterisi ise büyük ilgi gördü. Protokol üyeleri tarafından kesile kurdele ile kreş hizmete açıldı.
 
 
1000
icon
Güneş 21 Kasım 2022 09:52

Bahattin Şeker’i anladık. Belli milletvekilliğine hazırlanıyor. Emekli bir akademisyenin Akpartiden aday olacağı konuşuluyordu. O da herhalde Fevzi Sürmeli olacak.

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat