alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de 48 kişiye iş fırsatı! İş arayanlar dikkat...

Videoyu Aç Eskişehir'de 48 kişiye iş fırsatı! İş arayanlar dikkat...
A
a

Eskişehir'de iş arayanlar için ESTRAM'dan büyük iş fırsatı. Estram 48 işçi alacağını duyurdu.

Eskişehir'de iş arayanlar için ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. Tic. A.Ş. 48 işçi alacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, en az 1 yıl deneyimli otobüs şoförleri bu ilana başvurabilir.

Açık poziyon için başvurular 05.02.2020 - 08.02.2020 arasında alınacak. Başvurular ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. Tic. A.Ş.' ye yapılacak.

Başvuru yapan adayların özgeçmişlerinin değerlendirilmesinin ardından uygun görülen adaylar, ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. Tic. A.Ş.'de 10.02.2020 tarihinde saat 10:00-14:00 arası mülakata çağrılacak.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
DKC 6 Şubat 2020 18:16

Bırakın bu işleri, en az 1 yıl otobüs sürme deneyimi olan kişiler tercih edilecekmiş. Belediyede dayın veya amcan yoksa, zaten çoğunun yoktur. İsterse en az 1 yıl uzay gemisi kullanım deneyimin olsun gene işe almazlar. Maalesef ahbap çavuş ilişkisi bitmediği ve hergün dahada arttığı sürece hiç kimse layık olduğu işte çalışamayacak! Bu muhalefettede böyle, iktidardada böyle. En kötüsü ise bu amca ve dayı işlerini özel sektörede sıçrattılar. Balık baştan koktu bile...

0 2 Cevap Yaz
Başkan 6 Şubat 2020 15:33

Sayın Kesikbaş tebrik ediyorum sizi. Bırakın gazeteler ne yazarsa yazsın. Çabalarınızı görüyoruz Eskişehir sanayisi için. Geçmişteki başkana tek kelime etmeyenler size konuşur ancak! Yıllardır başka yatırımları istemeyen, sadece kendi menfaatleri için çalışan, kendi istedikleri şekilde Eosb oluşturmak isteyenleri de gördük. Helal olsun size.

2 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat