alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de 100 bin liralık lüle taşı çaldılar!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de 100 bin liralık lüle taşı çaldılar!
A
a

Eskişehir’de 100 bin lira değerindeki lüle taşının çalınması olayı ile ilgili yakalanan 2 kişiden 1’i tutuklandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Edinilen bilgilere göre, Eskişehir’de farklı tarihlerde gerçekleşen faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılması amacıyla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nde özel ekip kuruldu. Ekibin çalışmalarında; 1 Mart’ta Odunpazarı’nda meydana gelen ‘İkametten Hırsızlık’ olayını gerçekleştiren kişinin Y.U. olduğu tespit edildi. Ayrıca 29 Mayıs’ta gene Odunpazarı’nda bir depoda meydana gelen 100 bin lira değerindeki lüle taşı hırsızlığının da Y.U. ve U.T isimli şahıslar tarafından gerçekleştirildiği tespit edildi.
Ekiplerin çalışmaları sonucunda Y.U. ve U.T., Odunpazarı İlçesi’nde yakalandı. Çalınan lüle taşlarının tamamı ele geçirilerek sahibine teslim edildi. Hırsızlık şüphelisi Y.U. ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
1000
icon
Traş 2 Haziran 2022 22:48

Keşke şehrimizde bisiklet ve motosikleti çalınan insanlar içinde aynı titizlikte araştırma yapsalar. Malum iyi bir bisiklet en az 4 bin tl gibi fiyatlardan başlıyor. Genelde karakola bisikletim çalındı diye başvuranlar üstüne bi bardak su içiyor. Tabi birde mağdur kişiye, Ondan bişey çıhmaz yavvv.. Diyen bir memur mutlaka vardır

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat