alexa

Eskişehir CHP’de olağanüstü kongre krizi!

Videoyu Aç Eskişehir CHP’de olağanüstü kongre krizi!
A
a

Eskişehir'de CHP eski İl Başkanı Sinan Özkar ve beraberindeki heyet, il başkanlığına olağanüstü kongre için dilekçe verdi

ARİF ANBAR


Eskişehir'de 31 Mart yerel seçimlerinin sona ermesiyle birlikte, CHP içerisinde kongre tartışmaları yükselmeye başladı. Eski İl Başkanı Sinan Özkar ve beraberindeki heyet, CHP il başkanlığına dilekçe vererek, olağanüstü kongrenin toplanmasını istedi.

Olağanüstü kongre için dilekçe verildi
Sinan Özkar’ın yanında; Erdal Çakıcıer, Yahya Çelik, Esma Altınel ve Muharrem Elibüyük de CHP İl Başkanlığına giderek, İl Başkanı Abdülkadir Adar’la görüştü.
Heyet, Adar’la görüşmesi sırasında, parti tüzüğü gereği olağanüstü kongre sürecinin başlatılmasını talep etti. Sonrasında ise olağanüstü kongrenin toplanması için dilekçe verdi.

 
1000
icon
İstek 21 Nisan 2019 08:33

Ne ADAR, Ne ÖZKAR, yeter artık, yeni bir yüz istiyoruz.

0 4 Cevap Yaz
vatandaş 20 Nisan 2019 11:49

Kimsenin derdi partiyi bir yerlere getirmek değil aksine kendimi daha iyi nereye getiririm. Bunun içinde partiyi basamak olarak görüyorlar. Örneğin ilçe başkanı akın bey nerede? daha kendini o koltukta ispatlamamışken meclis üyelisi olmak istedi nitakim olamadı. Sinan Bey il başkanıyken yapacağım daha çok iş var derken bir baktık yapacağı işleri unuttu istifa edip milletvekili adaylığına başvurdu. Şimdi ise olağanüstü kongre talebinde bulunuyorlar. Bence şu an herkes yerini bilmeli. Gerçekten amacı partiyi iktidara taşımak olan kadrolar gelmeli.

1 11 Cevap Yaz
CEKETSİZ 20 Nisan 2019 00:06

NEMALANACAK BİR SİYASİ ORTAM MI BULDULAR KENDİLERİNE NEDİR ? SEÇİMLERDE EL ALTINDAN CHP ALEYHİNE ÇALIŞANLARI İHRAÇ EDİP KAPIDAN İÇERİ SOKULMAMASI LAZIM.

1 23 Cevap Yaz
Biri dur desin 19 Nisan 2019 23:10

Sinan Özkar bir dur artık, CHP ye senden ve etrafındakilerden bir fayda yok artık. Kendi kişisel hırslarını bir tarafa bırakmalısın arkadaş.

0 35 Cevap Yaz
Adın, soyadın...

Sinan başkan zamanında chp eskişehirde 3 çıkararak dördü zorlamıştı şimdi ise ikiyi zor çıkardı sen gel seçmenin istediği adayı koyma zsan suç sinan başkanınmı oluyor

21 1
Adın, soyadın... a CEVAP

chp 2 çıkardığında sayın adar yoktu ki chp il başkanlığında. adar gelince yerel seçimde nasıl coştuk görüyorsunuz. hainlik yapmanın anlamı yok.

1 21
Adın, Soyadın... a cevap

o dediğin hiç olmadı ozaman il başkanı kimdi bir hafızanı tazele, kaynanasını delege yazdıran başkandan mı bahsediyorsun. CHP, CHP lilerindir. Öyle HK kökenlilere bırakmayız.

0 12
19 Nisan 2019 18:20

Kongre krizi başlık bu... Kriz olmazsa şaşmak lazım...

0 21 Cevap Yaz
Muhalefet

Adar taa vardar zamanından beri bu CHP nin kaymağını yiyen kişidir ve kadrolu meclis üyesidir daimi aynı genetikdeki ekibiylede devamlı masa altı güreşstek

19 2
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat