alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir Büyükşehir uyardı: Açılıyor, ancak...

Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir uyardı: Açılıyor, ancak...
A
a

Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında salgının yayılmasını önlemek amacıyla 27 Mart tarihinde Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Büyük Park gibi tematik parklarını ziyarete kapatan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 1 Haziran itibariyle parkların tekrar ziyarete açılacağını duyurdu.

Eskişehir haberleri

Salgın boyunca aldığı önlemler ile virüsün Eskişehir’de yayılmasının önüne geçmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte yeni kararları duyurmaya başladı. Bu kapsamda 27 Mart tarihinde yaptığı duyuru ile Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Kentpark, Uluönder Parkı ve Büyük Park gibi tematik parkları ziyarete kapatan Büyükşehir Belediyesi, 1 Haziran Pazartesi itibariyle parkların ziyarete tekrar açılacağını duyurdu. Sosyal medyadan yaptığı açıklama ile parklara kesinlikle maskesiz ziyaretçi alınmayacağını hatırlatan Büyükşehir Belediyesi, parklar içerisinde de vatandaşların sosyal mesafe kuralına mutlaka uymaları gerektiğini hatırlattı.  
1000
icon
Alp 1 Haziran 2020 13:01

Ekonomik baskılardan dolayı hızla normalleşmeye dönülüyor. Kapitalizm doğası gereği insan hayatını öncelemez. Bu noktada insanların kendi tercihlerini yapması gerekiyor.

0 2 Cevap Yaz
Ali baba 31 Mayıs 2020 23:21

Büyükşehir belediyesi aldığı önlemlerle eskişehirde korona virüsünün yayılmasını önlemiş miş miş de miş miş . Ne imiş parkları kapatmış yahu kardeşşşşşş türkiyede açık parkmı kaldı ? Bu kadar kör göze parmak olmazzzzzz.....

3 1 Cevap Yaz
ess

belediye reisi ne etsin kardeşim, müteahhit fikriyle alakalı bir durum.

1 3
EMİR İSMAİL 31 Mayıs 2020 15:00

Bir hafta daha bekleyebilirdi sanki Ama başkanız ne derse o Önlemlerin alınması iyi bir karar .. ^_^

3 5 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat