alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir Büyükşehir'den sürücülere uyarı!

Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir'den sürücülere uyarı!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Alpu ilçesi Özdenk ve Çerkezçukurhisar Mahalleleri arasındaki yolda asfalt çalışmasına başlandığını duyurdu ve bu yolu kullanacak sürücüleri uyardı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde ve kırsal kesimlerde yol yapım, bakım ve onarımına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ekipler, Alpu ilçesi Özdenk ve Çerkezçukurhisar Mahalleleri arasındaki yolda asfalt çalışmasına başladı.
Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmada, Özdenk Mahallesi ve Çerkezçukurhisar Mahallesi arasındaki yolda eğimden dolayı yağışlardan hasar gören alanda öncelikle zemin iyileştirme çalışması yapıldı. Yol gövdesine yerleştirilen beton borular ile yüzey sularının artık yola zarar veremeyeceğini belirten yetkililer, yolda mekanik malzeme serme sıkıştırma işlemi tamamlandıktan sonra astar çalışmasına başladıklarını, sathi kaplamanın da yapılacağını dile getirdi. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yolu kullanan sürücülerden çalışma yapılan bölgede dikkatli olmalarını ve trafik işaretlerine uymalarını rica ettiler.  

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat