alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir Büyükşehir'den önemli duyuru: Tramvay saatleri değişiyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir'den önemli duyuru: Tramvay saatleri değişiyor
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma seferlerinde yeniden düzenlemeye gitti

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir haberi: İçişleri Bakanlığı’nın Kısmi Kapanma ile ilgili almış olduğu kararlar sonrasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de toplu taşıma seferlerinde yeniden düzenlemeye gitti. Düzenleme kapsamında otobüs saatlerinde herhangi bir değişiklik yaşanmazken, 15 Nisan itibariyle geçerli olmak üzere tramvay sefer saatleri yeniden güncellendi.
Vaka sayılarının artması nedeniyle alınan önlemlerle birlikte toplu taşımada da değişiklikler yaşandı. Bu kapsamda 65 yaş ve üzeri vatandaşlar ile 20 yaş altı vatandaşlara toplu taşıma kısıtlaması getirilirken, istisna kapsamında olan (hastane randevusu, yüz yüze eğitim, çalışma, özel gereksinimli çocuğu olanlar vb.) vatandaşlar istisna kapsamında olduklarını belgelemeleri halinde araçlara alınacaklar. Sokağa çıkma kısıtlamalarının hafta içi erken saate çekilmesi nedeniyle 15 Nisan Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere tramvay sefer saatlerinde düzenleme yapıldı.
Toplu taşımada Hes Kodu sürecinin devam ettiğini hatırlatan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, vatandaşların tramvay ve otobüs saatlerine belediyenin web sitesinde (www.eskisehir.bel.tr) Hızlı Menü bölümünden kolaylıkla ulaşabileceğini ifade ettiler.

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
Nurullah 14 Nisan 2021 15:17

saat 17:00 ile 19:00 arasında daha fazla sefer yapılmalı.

1 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı