alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir Büyükşehir'den flaş yalanlama: İddialar asılsız!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir'den flaş yalanlama: İddialar asılsız!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Reşadiye Katlı Otoparkında çalışan personelin sokak hayvanlarının beslenmesine engel olduğu iddialarının asılsız olduğunu açıkladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bazı sosyal medya mecralarında konu ile ilgili yapılan paylaşımların ardından Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklmada şu ifadelere yer verdi:

Bazı sosyal medya mecralarında Reşadiye Katlı Otoparkımızda çalışan personelimizin sokak hayvanlarının beslenmesine engel olduğu, hayvan severlere çeşitli hakaretlerde bulunduğu ve otoparkımızdan kaynaklı canların hayati tehlikesinin olduğu gibi asılsız iddialar ortaya atılmıştır.

Otoparkımızı kullanan birçok müşterimizden, kedi ve köpeklerin havalandırma pencerelerinden otoparka girerek araçlara zarar verdiği yönünde şikâyetler gelmiştir. Abonman olan vatandaşlarımız bu durumdan kurtulmak için fotoğraflarda da gözüktüğü üzere araçlarının üzerine örtü, branda gibi malzemeler sererek araçlarını korumaya çalışmaktadırlar. Vatandaşlarımızın yaşadıkları mağduriyetleri ve şikâyetleri dikkate alınarak sokak hayvanlarının otopark içerisine girmesini engellemek amacıyla havalandırma pencereleri kapatılmıştır. Hayvansever hemşehrilerimizin iddia ettiği gibi otopark çevresinde yer alan besleme kapları atılmamış, uygun bir köşeye alınmıştır. Ancak ne yazık ki bu süreçte kapatılan havalandırma pencereleri 09.06.2022 tarihinde kimliği belirsiz kişiler tarafından kırılmıştır. Otopark yöneticilerimiz bu havalandırma pencerelerini tekrar kapatmıştır. İçerde yavru kedilerin mahsur kalması gibi bir durum da asla söz konusu değildir. Otopark giriş çıkışları 24 saat açıktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.

1000
icon
Doğrucu davut 11 Haziran 2022 09:36

karşı sokaktaki döşemeciden aldığı kumaşla arabanın üzerini örterek fotoğraf çekmekle olmuyoro işler kayıtlar polislerde var hakaret vb

2 1 Cevap Yaz
es esli 11 Haziran 2022 09:35

Tepebasi park bahçeler müdürlüğü. Parktaki şu vyemek kaplarina kızıyor ve attiriyor

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat