alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir bugün formasını giydi!

Videoyu Aç Eskişehir bugün formasını giydi!
A
a

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı ve tribün lideri Murat Diri, Altay maçı öncesi, Eskişehirspor taraftarına "Formanı Giy" çağrısında bulunmuştu. Eskişehirliler bu çağrıyı cevapsız bırakmadı.

Eskişehirspor haberleri

Murat Diri sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda, "Değerli Eskişehir Halkı; Şehrimizin en büyük markası Anadolu Yıldızı Eskişehirsporumuz yıllardır zor bir süreç yaşıyor ve taraftarımızın direnmesiyle hala ayakta kalmaya çalışıyor. Her sezon bir önceki sezondan daha sancılı geçiyor. Ama mücadeleyi bırakmıyoruz. Eskişehir halkına yakışır bir direniş mücadelesi gösteriyoruz. Eskişehirspor davasını yaşatmak için hala DİRENİYORUZ. Ancak şehrin bir kesimi mücadeleden vazgeçmiş gibi görünüyor. Peki bu başarısızlıklara haksızlıklara ve yalnız bırakılmışlığa yıllarca biz göğüs germedik mi? Biz başlatmadık mı Direnişi? Biz haykırmadık mı Dirilişi? Onbinlerr akın etmedik mi sevdamızın peşinden? Beraber ıslanmadık mı yağan yağmurda! Bizi vazgeçirmek için daha çok yağdı kar, daha sıcak oldu güneş ve bazen daha sert esti rüzgar! Peki Yıkabildiler mi hayallerimizi? Çalabildiler mi gençliğimizi? Hangimiz pişmanız? Canım feda olsun sana derken hangimiz yürekten söylemedi?  Sinan'a Ediz'lere kalplerden cennete gidenlere unuttuk mu sözümüzü? Biz vazgeçmedik! Biz unutmadık! Şampiyonluk yemini hala yüreğimizin köşesinde! Diyorsan; Bu haftasonu (Pazar) şanlı armamız Altay'a gidiyor. Tribünde olamayacağız ama Sen de giy formanı veya Eskişehirspor ürünü bir kıyafetini sokağa öyle çık. Kahvaltıya öyle git, hiçbir şey yapmasan da çık dolaş.  Haftasonu sözde derbi severler bizi görünce "Yine mi bunlar!" desin. Bir kez daha haykıralım. YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR diye. #FormanıGiy hashtag ile 20:00'da herkesi Twitter üzerinden paylaşım yapmaya davet ediyoruz. Hepimiz ailece PAZAR (yarın) FORMAMIZI GİYELİM YADA SİYAH KIRMIZI GİYİNİP DIŞARI ÖYLE ÇIKALIM." ifadelerine yer vermişti.

Eskişehirliler formasını giydi
Yapılan bu çağrı Eskişehirspor taraftarından karşılık buldu. #FormanıGiy etiketi ile birçok paylaşım ve yorum yapıldı. Formasını giyerek paylaşım yapanların arasına Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel de katıldı.

Arıman masaustu reklami
1000
icon
selçuk 29 Eylül 2020 09:30

çıkarin abi. ters tepti bu forma totemi,.

0 0 Cevap Yaz
Sıddık 28 Eylül 2020 11:14

Berber in beleş fikri, böyle mi takıma destek olacaksın.

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat