alexa

Eskişehir bu kuyruğu konuşuyor!

Videoyu Aç Eskişehir bu kuyruğu konuşuyor!
A
a

Eskişehir'de büyük ilgi gören Senfoni Orkestrası'nın 9-10 Mart tarihlerindeki konser biletleri satışa sunuldu, ortaya bu görüntü çıktı

Eskişehir'de kültür sana kuyruğu
Türkiye’nin en genç ve başarılı senfoni orkestralarından biri olan Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştirdiği konserler büyük ilgi görmeye devam ediyor. Daha önce iki kez düzenlenen ancak yoğun ilgi sebebiyle 9-10 Mart tarihlerinde tekrar sanatseverlerle buluşacak olan Senforock konseri için Eskişehirliler yüzlerce metre kuyruk oluşturdu. 
 2002 yılında kurulan ve ülkemizin en hızlı gelişim gösteren sanat kurumlarından biri olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın 9-10 Mart tarihlerinde düzenleyeceği konser için Eskişehirliler yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu. Daha önce 2 kez düzenlenen ancak yoğun talep üzerine tekrarlanacak konser biletleri saat 12.30’da Turgut Özakman Gişesi’nde satışa çıktı. Biletler için saat 11.00’den itibaren gişe önüne gelen Eskişehirli sanatseverler uzun bir kuyruk oluşturdu. 
Senfoni konserleri ve tiyatrolara gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Büyükerşen “Senforock konserini daha önce 2 kez düzenledik. Ancak gerçekten büyük bir talep vardı. Biz de hemşehrilerimizi kırmadık ve 9-10 Mart tarihlerinde Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde tekrar sanatseverlerle buluşturuyoruz. 2000’li yılların başında büyük emeklerle kurduğumuz Orkestramız ve Şehir Tiyatrolarımız bugün biletler için kuyruklar oluşturan kurumlar haline gelmesinden gurur duyuyoruz. Ne mutlu bizlere, ne mutlu Eskişehirlilere!” dedi. 

 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon
Zafer Aynur sevim sarı 9 Mart 2019 16:12

Eskişehir medeniyet şehridir😊

0 0 Cevap Yaz
Ahmt 1 Mart 2019 19:59

Ummettt !!n

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat