alexa

Eskişehir bu fotoğrafı konuşuyor!

Videoyu Aç Eskişehir bu fotoğrafı konuşuyor!
A
a

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde çekilen bu fotoğraf, Eskişehir yerel basını kadar, ulusal basının da ilgisini çekti...

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mezunları uğurlandı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Mühendislik-Mimarlık, Eğitim, Sağlık Bilimleri, Turizm ve Ziraat Fakülteleri ile Sivrihisar Meslek Yüksekokulu ve Eskişehir Meslek Yüksekokulu (EMYO) 2018 yılı mezunlarını uğurladı. Törene iki çocuk annesi 29 yaşındaki Sevinç Koçak’ın mutluluğu damga vurdu.

Yürüyüşe çocuklarıyla katıldı
Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nden mezun olan Sevinç Koçak, tören yürüyüşüne katıldı. Duygularını anlatan Koçak, “Çok mutluyum. Çocuklarıma çok zor oldu ama şu an çok mutlu bir gün” ifadelerini kullandı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Mühendislik-Mimarlık, Eğitim, Sağlık Bilimleri, Turizm ve Ziraat Fakülteleri ile Sivrihisar Meslek Yüksekokulu ve Eskişehir Meslek Yüksekokulu (EMYO) 2018 yılı mezunlarını uğurladı. Törene Vali Özdemir Çakacak’ın yanı sıra ESOGÜ yönetimi ve öğretim üyeleri, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan, Vali Yardımcıları Ali Muhiddin Varol ve Aslan Avşarbey, Eskişehir İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve ESOGÜ eski Rektörlerinden Prof. Dr. Fazıl Tekin de katıldı. Öğrenciler mezuniyet coşkusunu yaşarken, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğrencisi Sevinç Koçak, iki çocuğuyla birlikte törene katılarak dikkatleri üzerine çekti. Kendileri için ayrılan alanda 1,5 yaşındaki kızını kucağına alarak 6 yaşındaki oğluyla yan yana yürüyen anne Koçak, mezun olma sevincini yaşadı. 

"Çok zor oldu ama mutluyum"
Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü’nden mezun olan Sevinç Koçak, tüm zorluklara rağmen mezun olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi. Koçak, “Çok mutluyum. Çocuklarıma çok zor oldu ama şu an çok mutlu bir gün. Tabii ki çok zor oldu çocuklarla ama bitti şu an” şeklinde konuştu. Diğer öğrenciler tarafından da ilgiyle karşılanan aile, mezuniyetin adeta göz bebeği oldu.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
1000
icon
memduh 25 Temmuz 2018 14:22

Hangi 'eşitliğin' bu güzelliğin hakkını verebileceğini soralyım birbirimize!

0 0 Cevap Yaz
Yasemin 20 Temmuz 2018 00:04

Aferin ona yolu açık olsun genç anne

0 1 Cevap Yaz
Ayhan 19 Temmuz 2018 20:33

Kalite

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat