alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir beni istemiyor dedi, ortalığı birbirine kattı!

Videoyu Aç Eskişehir beni istemiyor dedi, ortalığı birbirine kattı!
A
a

Eskişehir'de hapiste yattığı sırada cezaevinde olay çıkardığı için "Eskişehir beni istemiyor" diyen kadın, elindeki çaydanlıkla polislere direndi, enteresan görüntü ve diyaloglar yaşanmasına sebep oldu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir'de hapiste yattığı sırada cezaevinde olay çıkardığı için "Eskişehir beni istemiyor" diyen kadın, elindeki çaydanlıkla kapısının önünde polislere uzun süre direndi, enteresan görüntü ve diyaloglar yaşanmasına sebep oldu.
Bursa'da geçtiğimiz yıl evinin önündeki doğalgaz borusunu keserek, mahalleyi havaya uçurmak isteyen kadın, yine mahalleyi birbirine kattı. Mahalle sakinleri ile kavga eden kadın, olay yerine gelen polis ekiplerine elindeki çaydanlık ile direnerek, polisleri ölümle tehdit etti.
Olay, merkez Osmangazi ilçesi İvazpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Akgül Y. (41) ile mahalle sakinleri arasında gürültü sebebiyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle Akgül Y., sokaktan topladığı taşları vatandaşların evlerine fırlatıp küfürler etmeye başladı. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Elindeki çaydanlık ile polis ekiplerine direndi
Olay yerine gelen polis ekipleri, vatandaşların şikayetçi olması üzerine Akgül Y.'yi kadın polis eşliğinde gözaltına almak istedi. Ancak Akgül Y., eline aldığı çaydanlık ile polis ekiplerine direnerek, küfür ve hakaretlerini sürdürdü. Akgül Y., kendisini gözaltına almak isteyen ekiplere, "Kimi gözaltına alacaksın. Çarşıdan gömlek mi alıyorsun" diye tepki gösterdi. Polis ekiplerinin sabırlı bekleyişi ve Akgül Y.'yi defalarca uyarması ise dikkat çekti.

Doğalgaz borusunu keserek, mahalleyi havaya uçurmak istemişti
Öte yandan Akgül Y. geçtiğimiz yıl mahalle sakinleri ile kavga ettikten sonra, kapısının önündeki doğalgaz borusunu keserek, elindeki sigara ile mahalleyi havaya uçurmak istemişti. Bölgeye gelen Bursagaz ekipleri, doğalgaz hattını kapatarak, olası bir facianın önüne geçmişti. Yaklaşık 1 saat boyunca ekiplere direnen Akgül Y., yine doğalgaz borusunu patlatarak, mahalleyi havaya uçurmak ile tehdit etti.

Polisi ölümle tehdit ederek 'seni yaşatmam' dedi
Akgül Y., elindeki çaydanlığın, polis ekiplerinin başarılı hareketiyle ele geçirilmesiyle gözaltına alındı. Ekip aracına götürülen Akgül Y., resmi ekip aracını da tekmeledi. Bu sırada kelepçelenen Akgül Y., kendisini gözaltına alan polislere, "Sizinle görüşeceğiz, öldürürüm yaşatmam sizi, ben cezaevinde memuru yaktım siz kimsiniz" dedi. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

"Eskişehir beni istemiyor!"
Akgül Y. polislere şunları söyledi: 
Ben günahsızım. Sobayı yakmışım içeri girmişim. Mahsus ekiplere haber verdiler. Benim bunda ne günahım var? Hasta diyorlar, rahatsız diyorlar. Ben hasta değilim. Hasta olsam Bakırköy’de işim olur benim. Bu doğalgaza gelince, bunların yüzünden yaktım bana sataşmasınlar diye. Patlattım, yakmadım, doğalgazı! 
Sen burada çarşıdan pazardan gömlek mi alıyorsun? Memurum Allah’ını seviyorsan... Anan var mı senin? Eğer çözüm de bulmazsanız ortalığı doğalgazdan beter ederim. Bunu bir daha patlatırım. Hem kendimi yakarım hem bunları yakarım. Bak ben bugün yapmadım bir şey. Ben kimseye bıçak sokmadım. 
Ben nereye geleceğim? Cezaevine mi gideceğim? Cezaevine gideceğim ben biliyorum. Ben bıktım cezaevinden tamam mı? Cezaevlerinde de memuru yaktım ben, Eskişehir’de. Beni Eskişehir istemiyor. Bunlar beni burada istemediği için bayan bey, pardon bir dakika bayan hanım sinirlendim. Bunlar beni bu mahallede istemedikleri için hepsi hücum ediyor ve benim hiç kabahatim yok bunda. Beni cezaevine attırmak isteyen bunlar işte.”
Gözaltına alınan Akgül Y., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


 
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat