alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Çomaklı istifa etti! SON DAKİKA...

Videoyu Aç Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Çomaklı istifa etti! SON DAKİKA...
A
a

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı sağlık sebepleriyle görevinden istifasını açıkladı

Eskişehir son dakika gelişmesi: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, sağlık sebepleriyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.

"Rahatsızlığım ciddi noktalara ulaştı"

Çomaklı, AÜ Rektörlük Toplantı Salonu'nda düzenlediği basın toplantısında, göreve atandığından beri dijitalleşmeye çok önem verdiğini söyledi.

Yaklaşık 8 ay önce eski bir rahatsızlığının nüksettiğini belirten Çomaklı, şunları dile getirdi:

"Rahatsızlığım aşırı noktalara vardı. Doktorlar sürekli dinlenmem gerektiğini söyledi. Açıköğretim sınavlarının bitmesini bekledim. Sağlık sorunum ciddi noktalara ulaştı, ben de affımı istedim. Cumhurbaşkanımız ve YÖK Başkanı'ndan affımı isteyerek istifamı sundum. Sağlığım çok önemli. Benim 3 çocuğum var, 45 yaşındayım ve çok ciddi sağlık sorunu yaşıyorum. Yapacak çok şey var ama çıkamıyorum. Ayaklarımdaki rahatsızlıklar, ciğerimdeki sorun uç noktaya ulaştı, gitmiyor artık. Emin olun çok hüzünlüyüm. İstifamın kabul edileceğinden eminim.

Herkese teşekkür ediyorum. Biz hedefimize vardık, yapacaklarımızı yaptık. Tüm çalışanlarıma teşekkür ediyorum. Bir yerden sonra artık sağlığıma dikkat etmem gerekiyor." 
Kaynak : Anadolugazetesi.com
1000
icon
***** 9 Mayıs 2020 21:02

Allah şifa versin.

0 0 Cevap Yaz
Bu iş tamam 9 Mayıs 2020 13:55

Hoca üniversitedeki kadro lobilerini dağıttı ya o bile yeter. Bunlar istiyordu ki üniversiteyi hep masonik yapılar yönetsin. Janti janti giyinip millete caka satalım. Bitti o iş ağalar.

2 3 Cevap Yaz
Ali Haydar 9 Mayıs 2020 05:07

Kına yakın artık rektöre lâf edenler. Yediniz rektörün başını mutlu olursunuz! Ama unutmayın artık bir devir kapandı. O malum zihniyet artık yok oluyor bu üniversite de. Hakkini helal et hocam.

2 5 Cevap Yaz
YASIN 9 Mayıs 2020 03:21

HOCAMIZI HIC UNUTMAYACAGIZ ÇOK IYI SEYLER YAPTI ANADOLU UNIVERSITESINDE ALLAH HOCAMIZI BAŞIMIZDAN ALMASIN.ISTIFASI KABUL EDILMESIN.YASASIN HOCAMIZ. HOCAM ESKIŞEHIR SENINLE AILENLE GURUR DUYUYOR BIRAKMA BIZI SAYIN HOCAM.UNIVERSITEMIZIN SENIN GIBI DEGERLI HOCALARA IHTIYACI VAR...

5 3 Cevap Yaz
Niyazi 8 Mayıs 2020 15:45

Hocamız çok güzel eserler bıraktı inşallah daha iyi yerlere gelir unutulmayacaksın hocam her kameraya baktıkça seni hatırlayacağız

20 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat