alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir Adliyesi'nde koronavirüs alarmı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Adliyesi'nde koronavirüs alarmı!
A
a

Eskişehir Adliyesi'nde görevli personele yapılan koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Adliyede alarm verildi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Adliyesi'nde görevli bir personele yapılan koronavirüs testinin pozitif sonuç vermesinin ardından Adliyede alarm verildi. Filyasyon ekipleri seferber edildi, çalışanlara test yapıldı. Pozitif çıkan ve temaslı olan çok sayıda personel ikametlerine gönderildi.
Binanın zemin katında özel kıyafetleri ile görev alan filyasyon görevlileri, gün boyu görevli hâkim, savcı, idari personele koronavirüs testi yaptı. 
İstikbal Gazetesi'nin haberine göre, koronavirüs görülen personel ile temaslı oldukları belirlenen ve yapılan testleri pozitif sonuç veren personelin de ikametlerine gönderildiği öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, test sonucu pozitif çıkan ve bu kişilerle temaslı oldukları belirlenen çok sayıda personelin ikametlerinde izole oldukları öğrenildi. Filyasyon ekiplerinin çalışmasının ardından Adliye Sarayındaki tüm mahkeme salonları, idari birimler görevli ekipler tarafından ilaçlandı. Adliye binasında güvenlik ve sağlık önlemleri de en üst seviyeye çıkartıldı.


 
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı