alexa

Es-Es’te sessiz bekleyiş

Videoyu Aç Es-Es’te sessiz bekleyiş
A
a

Eskişehirspor’da kritik gün için geri sayım başladı.

Camia yarın yapılacak olan genel kurulda kulübü yaşatacak başkan adayının çıkmasını beklerken şehirde ise aylardır süren sessizlik devam ediyor.
 
6 Aralık’a ertelendi
Eskişehirspor’un 22 Kasım’da yapılan 57. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’u yeterli çoğunluk sağlanamadığı için ertelenmişti. Ardından ise 29 Kasım’da gerçekleşen kongrede oldukça gergin anlar yaşandı. Başkan Sinan Özeçoğlu ve eski başkan Halil Ünal’ın ateşli konuşmalarının ardından eski başkanların özel bir odada gerçekleştirdiği toplantıyla beraberlik mesajı verildi. Yönetime aday çıkmadığı için de genel kurul 6 Aralık’a ertelendi.
 
Aday yok
Genel kurulun yapılacağı tarih olan 6 Aralık’a saatler kala Eskişehir’deki sessizlik sürüyor. Eskişehirspor için hala başkan adayı çıkmazken Siyah Kırmızılı taraftar gergin bekleyişe devam ediyor. Arma ve renklerden asla vazgeçmemiş olan Eskişehirspor taraftarının tek isteği bir an önce başkan adayının çıkması ve kulübün kayyuma kalmaması. Kritik genel kurul yarın akşam saat 17.30’da Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat