alexa

Es Es kongresinde flaş gelişme

Videoyu Aç Es Es kongresinde flaş gelişme
A
a

Eskişehirspor'da Genel Kurul yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 13 Haziran'a ertelendi.

Eskişehirspor kongresi 13 Haziran Çarşamba gününe ertelendi. Kongreye 117 kişi katıldı ve yeterli çoğunluk sağlanamadı. 1 hafta ertelenen kongrede bu kez yeterli çoğunluk aranmayacak.

19 Haziran 1965 tarihinde kurulan Eskişehirspor bugün 25’inci başkanını seçmek için toplanacaktı. Kritik kongre öncesinde 25’inci başkanlık için henüz resmi bir aday yoktu.

En fazla Ünal yaptı
1965 yılında Aziz Bolel’in ilk başkan olarak tarihe geçtiği Eskişehirspor’da Halil Ünal ve Aydın Begiter en uzun süreyle görev yapan başkan olarak yine adlarını kulüp tarihine yazdırmayı başardı.

Aydın Begiter, Selami Vardar ve Zeki Ünal farklı dönemlerde 2’şer kez başkanlık yaptı.

Halil Ünal ise tam 4 kez Es Es’te başkanlık koltuğuna oturdu.

En kısa süre başkanlık yapanlar ise 5’er ayla Erkal Erdem ve Sinan Özeçoğlu oldu.
 
1000
icon
Fiko 6 Haziran 2018 15:25

Rezalet....

1 6 Cevap Yaz
Bulent 6 Haziran 2018 15:17

Artik yeter dusurun amatore sizde kurtulun bizde kurtulalim ne degisecek 1 haftada serefsiz uyeler ne varda gelmiyorsunuz defolun gidin kulupten bu duruma siz getirdiniz her sene ibra ettiniz borcları haram zikkim lsun kulubun itibari ile fiyaka satiyorsunuz

1 11 Cevap Yaz
Ekrem

Ben üye değilim ama hafta içi kongremi olur

0 1
Es 6 Haziran 2018 14:32

İnşallah kayyuma kalır da bu rezillikten kurtuluruz.Kulübe başkan adayı çıkacak diye her sene bu rezilliği çekmez Tüm Türkiye’ye rezil olmaktan kurtuluruz.Başkaları Es-Es’i Sorduğunda yüzlerine bakamıyoruz.Ne hale getirdiler bizi yazıklar olsun.

2 13 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat