alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Erzurum Buluşması Kültür Festivali Açılış Programıyla Başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Erzurum Buluşması Kültür Festivali Açılış Programıyla Başladı
A
a

Bilecik Belediyesi Katkılarıyla Düzenlenen Ve Erzurum Yöresine Ait Ürünlerin Satışa Sunulduğu 1’İnci Bilecik Erzurum Buluşması Ve Kültür Festivali’Nin Kapıları Halka Açıldı

Sütiş Eskişehir
Bilecik Belediyesi katkılarıyla düzenlenen ve Erzurum yöresine ait ürünlerin satışa sunulduğu bu yıl 1’inci düzenlenen Bilecik Erzurum Buluşması ve Kültür Festivali’nin kapıları halka açtı. Gelirin çoğu deprem bölgesine gidecek olan festival 3 gün sürecek.
Bilecik Belediyesi Kapalı Pazar alanında kurulan festivalin açılış programına; Bilecik Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Bilecik Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, siyasi parti il ve ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın katıldı.
Programda konuşan Başkan V Subaşı, Bilecik’te kurulan festivali ile Erzurum’daki güzelliklerin ve zenginliklerin sergileneceği ve satışa sunulacağını belirterek, “Öncelikle tüm konukları Bilecik’te ağırladığımız için duyduğum mutluluğu ifade ediyorum. Geçtiğimiz aylarda da Karadeniz yöresinin güzellikleri ve lezzetlerini Bilecik’te karşıladık. 3 gün sürecek festivale tüm Bileciklileri davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Vali Kızılkaya, Milletvekili Tüzün, Başkan V. Subaşı ve protokol üyeleri, kurulan stanttaki vatandaşları selamlayarak, hayırlı işler temennisini iletti. Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da konuklarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafları çektirdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat