alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Dünyanın dört bir yanından Eskişehir'e gelecekler!

Videoyu Aç Dünyanın dört bir yanından Eskişehir'e gelecekler!
A
a

Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia Rally Raid Eskişehir’den başlayarak, Kars’ta son bulacak

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük ve zorlu yarışlarından biri olan TransAnatolia Rally Raid’in 2021 yılı tarihi belli oldu. 13-21 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek yarış, Türkiye’nin birbirinden eşsiz coğrafyasında ve zorlu parkurlarında Eskişehir’den başlayarak, Kars’ta son bulacak.
Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu desteğiyle düzenlenen TransAnatolia Rally Raid’de yarışçıları bu yıl da Anadolu’nun kadim topraklarında muhteşem anılar bekliyor. Macera tutkunları 2021 yılında da Anadolu uygarlıklarının gözbebeği Eskişehir’den, Türkiye’nin zümrüt tacı Kars’a kadar heyecan ve maceraya kaldığı yerden devam edecek. 13-21 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek yarışa yerli ve yabancı 150’yi aşkın sporcunun katılımı hedefleniyor.
TransAnatolia Genel Koodinatörü Burak Büyükpınar, “Geçtiğimiz yıl pandemi koşullarında gerçekleştirdiğimiz ilk uluslararası motorsporları yarışına, 100’ü aşkın yerli ve yabancı sporcu katılmıştı. Pandemi koşulları ne yazık ki halen devam ediyor ancak biz hem Türkiye’den hem de yurtdışındaki yarışçılardan büyük bir taleple karşı karşıya kaldık ve yarış takvimimizi 13-21 Ağustos olarak belirledik. TransAnatolia’ya 10 yılda bugüne kadar toplam 12 ülkeden, 786 yarışçı katıldı. 2021 yılında da İtalya, Hollanda, Fransa gibi ülkelerden katılacak sporcular vasıtasıyla Türkiye’nin sürprizli coğrafyalarını dünyaya tanıtma fırsatı bulacağız” dedi.
TransAnatolia Rally Raid’de Motosiklet, 4x4 Otomobil, SSV, ATV ve Kamyonlar için rally ve raid olmak üzere iki ayrı kategori bulunuyor. Rally’de yarışçılar zamana karşı yarışırken Raid kategorisinde yarışçılar zamana karşı değil, navigasyonla mücadale ediyor.
TransAnatolia’ya https://register.transanatolia.com/ adresinden kayıt yaptırmak mümkün.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
pompeo 17 Şubat 2021 11:24

kayit paralarinin bi kismi kulübe yardim olarak aktarilsin basgann ...

2 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat