alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Dorukhan isyan etti!

Videoyu Aç Dorukhan isyan etti!
A
a

Eskişehirspor-İstanbulspor maçında sarı kart cezalısı olması nedeniyle forma giyemeyen Dorukhan Toköz, maçı izlemek için geldiği stadyumda, bazı taraftarların tepkisi ile karşılaştı. 

Eskişehirspor - İstanbulspor karşılaşmasını locadan izleyen Dorukhan Toköz'e, bir grup taraftarın alacakları için kulübe ihtar çekmesi yüzünden tepki gösterdiği, maç sonunda ise aracını yumruklayarak tepkilere devam ettiği öğrenildi. 

Yaşadığı olaylar karşısında isyan eden Dorukhan Toköz, instagram hesabından sert bir açıklama yaparak şunları söyledi; 

Yazıklar olsun benim doğup büyüdüğüm şehrimde, suçsuz günahsız anama, bacıma, sevdama küfür edenlere. Siz kadar Eskişehirli bana aşık olduğum armaya sövenlere. Hak ettiğimi yaşarım ama hak etmedim.. Bana bu şehrin sokaklarında Allahtan başkasından korkmamayı öğrettiler. Bizim sokaklarda bu öğretilirdi. Bu bana yapılanlar değil! 

Eksiğimiz olduysa hakkınızı helal edin. Benim varsa eğer helaldir. Yaptığım hareketler ne Eskişehirspor ailesine, ne gerçek taraftarlarımızadır. Durduk yerde hiç bir şey yokken bu terbiyesizliği yapıp bizi sindirmeye çalışan korkak sanan bir iki SÖZDE TARAFTARlarıdır. 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat