alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Dizilerin aranan yüzü Eskişehirli Melisa

Videoyu Aç Dizilerin aranan yüzü Eskişehirli Melisa
A
a

Sinema ve televizyon dizileri oyuncusu Melisa Seda, son aylarda sinema ve dizilerde aldığı rollerle dikkatleri üzerine topladı.

2014 yılında katıldığı ‘Model Of Fashion’ yarışmasında ‘Basın Güzeli’ seçilerek oyunculuğa ilk adımını atan Seda, FOX TV’de yayınlanan ‘Kalbimdeki Deniz’ dizisinin final bölümünde de oynanarak izleyenlerin gönlüne girdi.

Modellik, mankenlik ve oyunculuk da yapan Seda, bu yarışmalardan büyük tecrübe edindiğini, sinema-televizyon, modellik-mankenlik alanında kendisine yol açtığını söyledi.

Geçtiğimiz yıl şehrimizde çekilen yönetmenliği Haydar Işık’ın yaptığı ‘Umudun Kıyısında’ filminde de oynayan Melisa Seda, Kanal 7’de yayımlanan ‘Elif’ dizisinde oynadı ve Kanal D’de yayımlanan ‘Melekler Alışverişte’ yarışmasına da katıldı. Seda, daha önce Sezen Aksu, Candan Erçetin gibi sanatçıların da yer aldığı ‘Meleklerin Mucizesi’ adlı sinema filminin soundtrack şarkısını da yapan Erhan Demir’in ekranlarda yayınlanmakta olan ‘Nefes Al’ ve Özgür Kaplan ile Gökhan Doğanay’ın birlikte söyledikleri ‘Yar Bana Mı’ kliplerinde de oynadı. Seda, Mayıs ayında çekimlerine başlanacak ve çok izlenen TV kanallarının birisinde yayımlanacak olan ismi henüz açıklanmayan dizi de rol alacak.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat