alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Diyarbakır’A Atanan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Basın Mensuplarıyla Vedalaştı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Diyarbakır’A Atanan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Basın Mensuplarıyla Vedalaştı
A
a

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Görevine Atanan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği’Nde Medya Çalışanlarıyla Helalleşti. Çelenk, Yapılan Tüm Güzel İşlerin Afyonkarahisar’Daki Uyum Ve Birliktelikle Başarıldığını Söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk, Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği’ni ziyaret ederek basın mensuplarıyla vedalaştı.
Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Mustafa Çelenk, Afyonkarahisarlı basın mensupları ile bir araya gelerek vedalaştı. Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, Diyarbakır’a atanan Başsavcı Çelenk’in Afyonkarahisar’da önemli başarılara imza attığını söyledi.

"Görevimizi en iyi şekilde yapacağız"
Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çelenk ise, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı görevine kendisini layık gören devlet büyüklerine teşekkür ederek, “İnşallah bizi göreve layık görenlerin yüzünü kara çıkarmadan, emaneti yere düşürmeden Diyarbakır ilimizdeki görevimizi de en iyi şekilde yaparak, sağlıkla ayrılmak nasip olur. Afyonkarahisar Cemiyet Başkanı Sayın Sezer Küçükkurt’u göreve seçildiği için kutluyor, şahsıma yönelik iyi dilekleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat