alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Dinar’Da Polisten ‘Huzur Ve Güven Uygulaması’

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Dinar’Da Polisten ‘Huzur Ve Güven Uygulaması’
A
a

Afyonkarahisar’In Dinar İlçesinde Polis Tarafından Gerçekleştirilen ‘Huzur Ve Güven Uygulaması’Nda Kurallara Uymadıkları Belirlenen İş Yeri Sahipleri İle Araç Sürücülerine Yaklaşık 30 Bin Tl Para Cezası Kesildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde polis tarafından gerçekleştirilen ‘Huzur ve Güven Uygulaması’nda kurallara uymadıkları belirlenen iş yeri sahipleri ile araç sürücülerine yaklaşık 30 bin TL para cezası kesildi.
Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Huzur ve Güven uygulaması yapıldı. Emniyet müdürlüğündeki farklı birimlerde görevli polis ekiplerinin katıldığı denetim ilçe genelinde yapıldı. Denetim 8 uygulama noktası ile 7 içkili lokantaya, 2 dernek, 2 kırathane, 3 adet cafeterya da uygulama yapıldı. 582 şahıs, 279 araç sorgulandığı denetimde 1 şahsa adli işlem yapılırken, yoklama bakaya kaçağı olduğu tespit edilen bir aranan şahıs denetimde yakalandı. 16 araç sürücüsüne farklı kusurlardan dolayı 19 bin 364 TL cezai işlem, 2 iş yerine ise iş yeri açma ve çalıştırma faaliyetine aykırılık göstermesi sebebiyle 9 bin 400 TL cezai işlem uygulandı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat