alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Depremzedeler İçin ‘Bir Sofra Da Sen Kur’ Kampanyası

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Depremzedeler İçin ‘Bir Sofra Da Sen Kur’ Kampanyası
A
a

Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, Afad Bölgesine Destek Amaçlı Düzenlenen Kermese Katkı Sağlayan Kamu Kurum Ve Kuruluşlar İle Stk Temsilcilerine Verilen Teşekkür Belgesi Törenine Katıldı.

Sütiş Eskişehir
Kütahya Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, AFAD bölgesine destek amaçlı düzenlenen kermese katkı sağlayan kamu kurum ve kuruluşlar ile STK temsilcilerine verilen teşekkür belgesi törenine katıldı.
Kütahya Valisi Ali Çelik’in eşi Neziha Çelik’in himayesinde geçtiğimiz haftalarda düzenlenen kermesten elde edilen gelir deprem bölgesine bağışlanmıştı. Bugün de Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Konferans Salonu’nda il protokolünün katılımı ile kermese destek olan kamu kurum ve kuruluşlar ile STK’lara teşekkür belgesi takdim edildi.
Kütahya Belediyesi adına törene katılan Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı teşekkür belgesini Vali Vekili Mustafa Güney’den aldı.
Törende ayrıca Kütahya’da ikamet eden depremzedeler için ramazan ayında düzenlenecek olan iftar ve sahur için başlatılan ‘Bir sofra da sen kur’ kampanyası başlatıldı.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat