alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Dalgıçlar Porsuk Çayı'nda arıyor! Değeri 47 bin TL

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Dalgıçlar Porsuk Çayı'nda arıyor! Değeri 47 bin TL
A
a

Eskişehir’de yaklaşık 47 bin lira değerindeki kiralık elektrikli bisikletin çalınması üzerine dalgıçlar Porsuk Çayı'nda arama yaptı.  

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de hizmet vermeye başlayan bir elektrikli bisiklet kiralama şirketine ait bir araç geçtiğimiz günlerde Odunpazarı ilçesi Sümer Mahallesi 903. Sokak’ta son sinyalinin ardından sinyal vermemeye başladı. Yaklaşık 2 bin 500 dolar değerindeki elektrikli bisikletin sinyalin alındığı son noktanın Porsuk Çayı’nın yakın olmasında dolayı akarsuya atılması ihtimali üzerinde duran şirket yetkililer, dalgıç Ercan Dülger’den araştırma yapmasını istedi. Dülger ve arkadaşının Porsuk Çayı’na dalmasıyla yapılan yaklaşık 45 dakikalık araştırmalar sonucunda bisiklete akarsu dibinde rastlanamadı. Şirket yetkililerinin su kenarında bulunan ve bisiklete ait olduğu tespit edilen takip cihazı parçalarından aracın suda olmadığını anladı. 

"ESKİŞEHİR PORSUK ÇAYI'NDA ARAŞTIRDIK"

Elektrikli bisikleti aramak için Porsuk Çayı’na dalan Ercan Dülger, “Şirket yetkililerinden kiralık elektrikli bisikletin Porsuk Çayı’na atıldığı bilgisiyle araştırmalarda bulunduk. Yaklaşık 2 bin 500 dolar değerinde bir elektrikli bisiklet aramış olduğumuz bisiklet. Ama ne yazık ki bulamadık. Biz sudayken şirket yetkilileri bisikletin takip cihazının kırılmış bir vaziyette bulduklarını öğrendik. Tahminlerime göre buradan bisiklet götürülüp hurdacıya satılmış olabilir” dedi. 
                                  
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eses 6 Mart 2023 18:41

Adamlar neden çalmasın? Nasıl olsa hırsıza tutuklama yok!

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat