alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Daha güzel bir Odunpazarı için...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Daha güzel bir Odunpazarı için...
A
a

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Odunpazarı’nda gerçekleştirilen çalışmaları yakından inceledi

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmaları inceledi, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Kurt incelemeler kapsamında ilk olarak Çankaya Mahallesi’nde yapımı devam eden 100.Yıl 30 Ağustos Zafer Parkı’nı inceledi. Park hakkında bilgiler alan Başkan Kurt, 30 Ağustos Zafer Parkı’nın çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda parkın hizmete açılacağını ifade etti. 

Hizmete girecek
Başkan Kurt, incelemeler kapsamında Çankaya Mahallesi’nde açılacak olan Çankaya Mahallesi Halk Merkezi’ni de ziyaret etti. Hazırlıkları devam eden Halk Merkezi’ni gezen Başkan Kurt, çalışmaları yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Başkan Kurt, Çankaya Halk Merkezi’ndeki çalışmaların kısa sürede tamamlanarak merkezin hizmete gireceğini söyledi.

TALİMAT VERDİ
Başkan Kurt ayrıca Emek Mahallesi’nde farklı sokaklarda gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Teknik ekipten yapılacak yollar hakkında bilgi alan Başkan Kurt, çalışmaların aralıksız bir şekilde devam etmesi için talimat verdi.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK
Başkan Kurt son olarak Vadişehir Mahallesi’nde bulunan Lütfü Yüksel Yaşlı Bakım Merkezi ve Ahmet Ara Engelli Kreşinde gerçekleştirilen çalışmaları inceledi. Başkan Kurt incelemelerin ardından “Daha güzel bir Odunpazarı yapmak için canla başla çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Planlanan programlar dâhilinde yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz” dedi.


 
1000
icon
Eroglu 18 Ağustos 2022 21:40

Ertaş caddesi altı ve ampul kavşağı arası emek mahallesi dökülüyor köy yolu gibi at gezen yerler asfalt bizim mahalle köyden beter

0 0 Cevap Yaz
hee 18 Ağustos 2022 20:55

Eski otogarın önünde yada eski sanayi de resim neden çektiremiyor acaba

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat