alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “çok farklı”  asgari ücret açıklaması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan “çok farklı”  asgari ücret açıklaması
A
a

Aralık ayında yapılacak olan asgari ücret zammı ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önceki yapılan zamlardan farklı olacağını belirtti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan ziyareti dönüşü uçakta gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Aralık ayında yapılacak olan asgari ücret zammı ile ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önceki yapılan zamlardan farklı olacağını belirterek, 'Biz havada uçuşan değil de yere sağlam basan adımları atacağız ki zihinlere iyi yerleşsin' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kazakistan gezisinin dönüşünde gazetecilerin gündeme dair sorularını cevapladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan milyonlarca kişinin merak ettiği asgari ücret zammı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

'Çok daha farklı bir hazırlığın içindeyiz'

Milyonlarca kişinin merakla beklediği asgari ücret konusundaki soruya Cumhurbaşkanı Erdoğan "İnşallah bundan öncekilerden çok daha farklı bir hazırlığın içinde olduğunu biliyorum. Ama biz havada uçuşan değil de yere sağlam basan adımları atacağız ki zihinlere iyi yerleşsin.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat