alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Çocuklara Bir Kamyonet Dolusu Oyun Topu Dağıttı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çocuklara Bir Kamyonet Dolusu Oyun Topu Dağıttı
A
a

Afyonkarahisar’In Bolvadin İlçesinde Hamza Emrullahoğlu İsimli Kuyumcu Esnafı 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Dolayı İle Çocuklara Bir Kamyonet Dolusu Top İle Türk Bayrağı Dağıttı. Top Ve Bayrakları Alan Çocukların Mutlulukları İse Yüzlerinden Okundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Hamza Emrullahoğlu isimli kuyumcu esnafı 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı dolayı ile çocuklara bir kamyonet dolusu top ile Türk bayrağı dağıttı. Top ve bayrakları alan çocukların mutlulukları ise yüzlerinden okundu.
Emrullahoğlu, 23 Nisan nedeniyle Derekarabağ Köyü Ortaokulda’ndaki çocuklara bir sürpriz yaptı. Okulda gerçekleştirilen tören sonrası kamyoneti okul bahçesine çeken Emrullahoğlu, ardından aracın kasasını açıp beraberinde getirdiği 230 oyun topunu çocuklara dağıttı. Emrullahoğlu topların yanında ayrıca bir de çocuklara Türk bayrağı hediye etti. Emrullahoğlu, geçtiğimiz yıllarda 23 Nisan da çocukları mutlu edip, sevindirdiklerini kaydederek, “Çocukları sevindirmeyi gelenek haline getiren Kuyumcu Hamza Emrullahoğlu böylece çocukları mutlu ettik. Çocukların mutlu olmaları bizi de sevindirdi” dedi.
Oyun toplarını alan çocuklar ise güle oynaya evlerinin yolunu tutarken, miniklerin aldıkları hediyeler karşısında çok mutlu oldukları gözlendi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir