alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Çocuk Hastalar İçin Cihaz Bağışladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çocuk Hastalar İçin Cihaz Bağışladı
A
a

Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi’Ne Çocuk Hastalarda Hayati Önem Taşıyan Yüksek Akışlı Nazal Oksijen Cihazı Bağışlayan Hayırsever Vatandaşa Plaket Verildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Sandıklı Devlet Hastanesi’ne çocuk hastalarda hayati önem taşıyan yüksek akışlı nazal oksijen cihazı bağışlayan hayırsever vatandaşa plaket verildi.
Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serhat Korkmaz ile birlikte Sandıklı Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Genel hastane ziyareti yapılıp çalışmalar incelenirken özellikle acil servisler, yoğun bakım üniteleri, covid-19 birimleri ve aşılama birimleri tek tek incelenip çalışmalar, aşılama süreçleri, çalışma esansında karşılaşılan sıkıntılar gibi konularda çalışanlardan ve yetkililerden bilgiler alındı. Kaymakam Tortop ve Korkmaz, Sağlık Bakanlığı tarafından hastaneye tahsis edilen tomografi cihazı ile oksijen üretim sistemini ve hayırsever bir vatandaş tarafından hastaneye bağışlanan, çocuk hastalarda hayati önem taşıyan yüksek akışlı nazal oksijen cihazını inceleyerek bunlarla ilgili de hastane yöneticilerinden bilgi aldılar. İncelemeler sonunda oksijen cihazını bağışlayan hayırsever Mehmet Bozkurt’a teşekkür plaketi sunuldu. Bozkurt’a duyarlı davranışından dolayı Kaymakam Tortop ve Korkmaz Sandıklı halkı ve bütün hastalar adına teşekkür etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir