alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Çinli İş İnsanları Atatürk Evi’Ne Hayran Kaldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çinli İş İnsanları Atatürk Evi’Ne Hayran Kaldı
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesindeki Atatürk Evi, Korona Virüs (Covit-19) Tedbirlerinin Gevşetilmesinin Ardından Yurt Dışından Gelen Çinli İş İnsanlarını Hayran Bırakıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesindeki yem şirketine iş ziyareti gerçekleştiren Çinli bir firmanın yetkilileri ziyaretin ardından Atatürk Evi olarak bilinen Büyük Taarruz Karargahı’nı gezdi. Çinli iş insanları gezdikleri Atatürk Evi’ne hayran kaldı.
Şuhut ilçesindeki ünlü Atatürk Evi, Korona virüs (Kovit-19) tedbirlerinin gevşetilmesinin ardından yurt dışından gelen ziyaretçilere de açıldı.
Çin merkezli ünlü bir yem şirketinin Türkiye Genel Müdürü Ma Haiqiao ve beraberindeki heyet firmanın Şuhut’ta bulunan temsilciliğine bir iş gezisi düzenledi. Çinli heyet buradaki temaslarının ardından ise Atatürk Evi olarak bilinen Hacı Veli Konağı’nı gezdi. Çinli heyete gezide firma temsilcileri Ahmet Uysal ve Cihat Uysal eşlik etti. Gezide Çinli heyete görevliler tarafından Atatürk Evi hakkında bilgiler verildi. Gezinin ardından heyet Atatürk Evi’ne hayran kaldıklarını belirtti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon
Çifteler li 26 Temmuz 2020 11:02

Dunyaya virusü bulastirdilar bide dunya turuna cikmislar bunlari kapidan iceri almican

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat