alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Çiftçilere Yüzde 75 Hibe İle Ayçiçeği Tohumu Dağıtıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çiftçilere Yüzde 75 Hibe İle Ayçiçeği Tohumu Dağıtıldı
A
a

Artan Yemeklik Yağ Fiyatlarının Önüne Geçmek Amacıyla Tarım Ve Orman Bakanlığı’Nın Başlattığı "Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Projesi" Kapsamında Afyonkarahisar’In Dinar İlçesinde Yüzde 75 Hibe İle Yağlık Ay Çiçeği Tohumları Dağıtıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Artan yemeklik yağ fiyatlarının önüne geçmek amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı’nın başlattığı "Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Projesi" kapsamında Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde yüzde 75 hibe ile yağlık ay çiçeği tohumu dağıtıldı.
Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ’Bitkisel Üretimin Geliştirilmesi Projesi’ kapsamında yazlık ekim yapılabilecek alanların ve tüm ekilebilir arazilerin üretime kazandırılması amacıyla, proje kapsamında belirlenen ilçelerden olan Dinar’da yağlık ayçiçeği tohumlarının yüzde 75 hibe destekli olarak müracaatları alındı. Müracaatta bulunan ve hak sahibi olarak belirlenen çiftçilere Dinar Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü bahçesinde Kaymakam Selami Kapankaya, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yavuz Karakuyu tarafından tohumların dağıtımı yapıldı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Comdata web reklamı