alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

CHP PM toplantısında şok bir karar çıktı

Videoyu Aç CHP PM toplantısında şok bir karar çıktı
A
a

CHP’nin Parti Meclis Toplantısı bitti. PM’den çıkan karara göre il başkanları milletvekili adayı olamayacak.

Bugün Ankara’da gerçekleştirilen CHP PM toplantısında şok bir karar çıktı. Karara göre 24 Haziran’da gerçekleştirilecek erken seçimde il başkanları hiçbir biçimde aday olamayacak.

ADAYLIĞINI MUHTARLARA AÇIKLADI

CHP Genel Merkez kaynaklarından İl Başkanı Sinan Özkar’ın, CHP grup toplantısına katıldığı ve toplantı öncesi Eskişehir’den götürülen muhtarlara milletvekili adayı olacağını söylediği öğrenildi. Hatta Özkar’ın muhtarlara, “Bugün yemekler benden çünkü Eskişehir’den milletvekili adayı olacağım, gerekli yerlerden onay aldım” dediği bilgisine ulaşıldı.


ERKEN DAVRANDI

Ancak Özkar’ın bu çıkışı erken bir çıkış olarak nitelendirildi. Çünkü milletvekilliğine aday olacağını ilk olarak muhtarlara açıklayan Özkar, PM’den çıkan karara göre hiçbir biçimde aday olamayacak.
 
Kaynak : Arif Anbar
1000
icon
Recep yildiz 30 Nisan 2018 23:08

Seçilen il başkanı önünde 3 seçimin olduğunu bilerek seçildi yani seçilen ekip partisini iktidara taşımak için göreve geldi kısacası PM yerinde bir karar vermiştir

0 0 Cevap Yaz
merak 25 Nisan 2018 01:42

kim il başkanı yaptıysa sorumlu odur :)

0 4 Cevap Yaz
Emre 24 Nisan 2018 22:11

Milletvekillerini iyi partiye kaptırdılar eskişehirde 2 vekil çıkarabikirlerse başarıdır. Eskişehirde oy oranı %30 altında olacaktır. .

4 13 Cevap Yaz
goll 24 Nisan 2018 22:05

üzülmeyesin haziranda kirazlar açacak bakan olursun kaka nın falından çıkmış komşular diyo

2 13 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat