alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Cezaevinden Kaçtı İlçeyi Soyup Soğana Çevirmeden Yakalandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Cezaevinden Kaçtı İlçeyi Soyup Soğana Çevirmeden Yakalandı
A
a

Fyonkarahisar’In Dinar İlçesinde Cezaevinden Firar Eden Şahıs Kaçak Olduğu Yaklaşık 40 Günlük Süre Boyunca 7 Farklı Hırsızlık Olayı Gerçekleştirdi. 5 Motosiklet Çalan Ve 2 Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şahıs Polisin Sıkı Takibi Sonrası Yakalandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde cezaevinden firar eden şahıs, kaçak olduğu yaklaşık 40 günlük süre boyunca 7 farklı hırsızlık olayı gerçekleştirdi. 5 motosiklet çalan ve 2 ayrı hırsızlık olayına karışan şahıs polisin sıkı takibi sonrası yakalanırken, şahsın motosiklet çalma anı ise güvenlik kameralarına yansıdı.
Edinilen bilgilere göre, Yusuf Can S., (27) isimli şahıs geçtiğimiz 19 Haziranda işlediği suçlardan dolayı tutuklu olduğu Dinar Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan kaçtı. Şahıs kaçak olduğu yaklaşık 40 günlük süre içerisinde 5 motosiklet çalarak, bir iş yeri ve evden hırsızlık olayı olmak üzere toplada 7 farklı hırsızlık olayına karıştı. Gözaltına alınan şahıs sorgusunda karıştığı hırsızlık olaylarını anlatınca ilçede 19 Haziran ile 27 Temmuz arasında meydana gelen 7 faili meçhul hırsızlık olayı da aydınlatılmış oldu.

Hırsızlık anı güvenlik kamerasında
Öte yandan, Yusuf Can S.’nin gerçekleştirdiği bir motosiklet hırsızlığı ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntüde motosikletin bulunduğu yere gelen şahıs bir süre çevreyi kolaçan ettikten sonra motosikleti çalıştırmadan sürerek götürüyor. Şahsın hırsızlık anında tanınmamak içinse başına şapka taktığı görülüyor.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat