alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Çatıda Mahsur 3 Gündür Mahsur Kalan Kediyi Kıyma Vererek Kurtardı

Videoyu Aç Çatıda Mahsur 3 Gündür Mahsur Kalan Kediyi Kıyma Vererek Kurtardı
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesinde Yolcu Bekleme Durağının Çatısında Mahsur Kalan Kediyi Hayırsever Eczacı Kendi Yöntemiyle Kurduğu Merdivene Bıraktığı Kıyma İle Kurtardı.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde yolcu bekleme durağının çatısında mahsur kalan kediyi, hayvansever bir vatandaş kendi yöntemiyle kurduğu merdivene bıraktığı kıyma ile kurtardı.
Şuhut ilçe merkezindeki yolcu bekleme durağı çatısında 3 gündür mahsur kalan kediyi bir vatandaş kendi yöntemiyle kurduğu merdivene bıraktığı kıyma ile kurtardı. Sokak hayvanlarına mama vermek için işyerinden ayrılan hayvansever Barbaros Kılınçkaya, yolcu bekleme durağının üst tarafında kedi sesi duydu. Kedinin çatıda mahsur kaldığını gören Kılınçkaya daha önce sokak hayvanlarını kurtarmak için kendi yöntemi ile yaptığı merdiveni kedinin mahsur kaldığı yolcu bekleme kulübesine getirdi. Merdivenin basamaklarını koyduğu kıyma ile kedinin aşağıya inmesini sağlayan Kılınçkaya kediye mama vererek salıverdi. Şuhutlu vatandaşlar güzel davranışından dolayı Kılınçkaya’ya teşekkür etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat