alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Çapa: Böyle olacağı belliydi

Videoyu Aç Çapa: Böyle olacağı belliydi
A
a

Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, kulübün içinde bulunduğu sıkıntıları dile getirerek, "Neyi değerlendirelim? Maçı mı, halimizi mi? Böyle olacağı belliydi." ifadelerini kullandı.

Duran toptan gol yediklerini hatırlatan Çapa, şöyle devam etti: "Maçtan önce Mert Nobre'yi söylemiştik. Onu alamadık. Mücadele etmemiz gerekiyor. Final paslarını tecrübesizlikten yapamadık. Kırmızı karttan sonra maç koptu. Yediğimiz gollerin üçünde pozisyonu biz verdik. Bu kadar hata yaparsanız, rakipler affetmez. Çocukları suçlamıyorum. Bu kadar genç arkadaşı bir arada oynatınca, hatalar olacaktır. Onlara kızgın ve kırgın değiliz. Mücadele anlamında yapabileceklerinin en iyisini yaptılar."

Takımda 12 futbolcunun lisansının çıkmadığını hatırlatan teknik direktör Çapa, "Biz hayatta değiliz. Halen şampiyonluk sevdasıyla kendi kendimizi oyalıyoruz. Şu anda hastanede acile gittik. Durumumuzun ne olduğu belli. Biz önce hastalıktan kurtulalım ve lisans işini bir çözelim. Açıkçası çok üzücü. İnsanlar işin ciddiyetini algılayamıyorlar." şeklinde konuştu.

"Futbolun şakası olmaz." ifadelerini kullanan Çapa, "Çıkmak çok zor ama aşağı doğru iniş çok hızlı olur. Eskişehirspor bunu hiç hak etmiyor. Gençlerbirliği de Eskişehirspor da Süper Lig'e yakışan iki takım. Ümit ederim ki 3 gün sonra olumlu haberleri alalım. Yoksa bundan daha acı senaryolar ortaya çıkacak. 12 arkadaşın lisansı çıkmadı. Bunlar iyi futbolcular. Lisans sorunu çözülmezse onlar bir yerlere giderler ama bu camia ne olacak?" diyerek sözlerini tamamladı.
 
1000
icon
Nedim Yılmaz 28 Ağustos 2018 19:13

Allah yardımcınız olsun sizi en iyi biz anlarız umarım sorunlar giderilir bize beter olsun diyenlere biz Allah yardımcınız olsun diyoruz

0 0 Cevap Yaz
Ali 27 Ağustos 2018 17:16

Hocam sen işine bak bi takım bul es es ten bi iş çıkmaz bu saatten sonra

1 4 Cevap Yaz
Hamit Y. 27 Ağustos 2018 15:41

Bu takımı bu hale getirenler kendi arasında para toplayıp şu para krizini çözmedikçe düşüyoruz. belediyelerden bir şey beklemeyin kendiniz verin. önceki senelerden kazandıklarınızı ortaya koyun. bu takım düşerse siz de bu şehirde sürekli laf yiyeceksiniz. tarihe geçeceksiniz.

0 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat