alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Çanakkale’Ye Atanan Afyonkarahisar Müftüsü Şükrü Kabukçu Cemaatten Helallik İstedi

Videoyu Aç Çanakkale’Ye Atanan Afyonkarahisar Müftüsü Şükrü Kabukçu Cemaatten Helallik İstedi
A
a

Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Çanakkale İl Müftülüğüne Atanması Nedeniyle Kıldırdığı Cuma Namazında Cemaatle Vedalaştı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk reklam
Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Çanakkale İl Müftülüğüne atanması nedeniyle kıldırdığı Cuma namazında cemaatle vedalaştı.
Corona virüs nedeniyle bir süredir ibadete kapalı olan camiler, 74 gün sonra Cuma namazı ile birlikte yeniden ibadete açıldı. Vatandaşlar cami maske takarak, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde namaz kıldı. Afyonkarahisar İl Müftüsü Şükrü Kabukçu da imaret camisinde Cuma namazını kıldırdı. Yakın zaman önce Çanakkale müftülüğüne tayini çıkan kabukçu hoca hutbede cemaate veda ederek helallik istedi. Müftü Kabukçu, “Afyonkarahisar’da çok anlamlı ve güzel günler geçirdim. Hep birlikte el ele verdik güzel hizmetler yapmaya çalıştık. Güzel bir söz vardır, ‘Çalıştığınız, görev yaptığınız yeri memleket olarak, eviniz olarak görmezseniz, hiçbir şey yapamazsınız’ diyorlar. Biz Afyonkarahisar’ı evimiz olarak gördük ve öyle hizmet etmeye çalıştık.”dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Arıman masaustu reklami
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat