alexa
Eskişehirspor'a destek ol, SMS gönder

Büyükerşen talip olduğunu Kılıçdaroğlu’na iletti

Videoyu Aç Büyükerşen talip olduğunu Kılıçdaroğlu’na iletti
A
a

CHP'nin Cumhurbaşkanlığı adayında Son Dakika bomba kulis... Hürriyet yazarı Yalçın Bayer, Eskişehir’in CHP’li büyükşehir belediye başkanı Yılmaz Büyükerşen’in cumhurbaşkanı adaylığına talip olduğunu ve bu durumu partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilettiğini öne sürdü.

CHP’de ilk açıklama partinin genel başkan yardımcısı Öztürk Yılmaz’dan gelmişti. Yılmaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aday olmadığı takdirde cumhurbaşkanlığına aday olacağını söylemişti.

CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin de cumhurbaşkanlığı ‘aday adaylığını’ açıklamış ve adaylığı için böyle bir koşul öne sürmemişti.

Hürriyet yazarı Yalçın Bayer yazısında, kulislerde, Büyükerşen’le birlikte Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın da adaylığa talip olduğunu Kılıçdaroğlu’na ilettiğinin konuşulduğunu yazdı.
 

Kılıçdaroğlu: Adayımızı eşim bile bilmiyor

1000
icon
Halil Şen 23 Nisan 2018 01:13

CHP nin adayı olarak Abdüllatif Şener'i en uygun aday olarak görüyorum. kendisi hem kürtlerin hemde mütedeyyin dindar kesimlerin dahi oylarını alabilecek kapasitede dürüst ve yalanı dolanı olmayan karekterli birisi. Receb'e nal toplatacağına inanıyorum.

0 0 Cevap Yaz
Eşsesli 21 Nisan 2018 23:56

Nedim denen zat belliki aktris sen eskişehirin bugününe yorum yapıyorsun birde hocadan öncekileri gorseydin hocanın ayaklarını öperdin yaş 89 muş yaş 65 olsa ne yazar kafa tın tın olduktan sonra örnek istersen ....

1 2 Cevap Yaz
21 Nisan 2018 21:00

Nedim efendi. Çok şeyler yazmam gerekiyor ama değmez diyede düşünüyorum. Yazık çok yazık. Bir değer hakkında böyle yazmam bir zavallı olduğunundur diyorum.

1 2 Cevap Yaz
Nedim 21 Nisan 2018 13:37

Önce Eskişehir i bir kalkındır bakalım da! Eskişehir nüfusuna oranla en borçlu şehirdir. Aslında Eskişehir halkı ile helalleşip görevini bırakması gerekirdi. Yaş 89 kusura bakma da bu saatten sonra ne köy olur ne de kasaba! Son 7 yılını müze açmakla ve turist gezdirmekle vaktini geçiren muhterem Türk Milleti daha aklını peynir ekmekle yemedi! Her ne kadar bazıları bayağı uçmuş olsa da!

15 6 Cevap Yaz
Gül

Sen bir zavallısın. Dünya çapında yapılan araştırmalarda yaşanabilir şehirler sırasında ilk onda senede bir kaç kez yurtdışı ( Avrupa Amerika) seyahatlarim olur. Eskişehir liyim dediğimde şaşanm pek çok kişinin şehrimi tanımasına... bu Yılmaz Hıcanın eseridir

0 5
Hakan

Hoca bir ıdol olmuş durumda,Türkiye'nin en büyük sorunu tecrübeli insanlardan yararlanmamak,ve cekememek,Ne Prof.lar var, ıvır zıvır işlerle uğraşıyor.

0 2
emine 21 Nisan 2018 11:33

sn büyükerşen seçilmeli bence eskişehiri her anlamda yücelten bir şahsiyet o makama gelince hem halkini hem de ülkesini kalkindirir saygilar başkanım

4 13 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat