alexa
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun

Büyükerşen'in projelerini incelemek için geldiler

Videoyu Aç Büyükerşen'in projelerini incelemek için geldiler
A
a

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazi Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve köy muhtarları, Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in başarılı projelerini incelemek üzere Eskişehir’e geldi.

Kıbrıs’tan Eskişehir’i gezmeye gelen Gazi Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü ve köy muhtarları Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in konuğu oldular.  
 
Büyükşehir Belediye Meclisi’nde  Kıbrıs’tan gelen konuklarını kabul eden Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, KKTC’de Girne ve Lefkoşa ile ‘Kardeş Şehir’ olduklarını söyledi. Gazi Mağusa Kaymakamı Kemal Serpal, Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü Başkan Büyükerşen’in Kıbrıs’ta çok sevildiğini belirterek, “Eskişehir’i bambaşka bir şehir haline getirdiniz. Bizler de güzel Eskişehir’i ve projelerinizi yerinde görmek için geldik. Sizi Gazi Mağusa’ya davet ediyoruz” dediler. Gazi Mağusalı konuklar Başkan Büyükerşen’e bölgelerine özgü hediyeler sundular.
 
1000
icon
hangi 8 Ekim 2018 10:59

hangi proje diyesim geldi. hangisi ? son beş yılda yapılamayan ancak her seçim dönemi tekrar tekrar gözümüze sokulan bitmeyen projeler mi. mesela nikah sarayı 10 yıldır inşaaatı bitmedi kentpark içinde....

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat