alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Büyükerşen Eskişehir'i, Eskişehir yaptı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Büyükerşen Eskişehir'i, Eskişehir yaptı
A
a

İkinci Yüzyıl Derneği tarafından Ankara’da düzenlenen ve başarılı yerel yönetim projelerinin ödüllendirildiği gecede Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e Yaşam Boyu Onur Ödülü verildi. Başkan Büyükerşen’e ödülünü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu takdim etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İkinci Yüzyıl Derneği Yerel Yönetimler Proje Ödülleri Töreni, 29 Mart Salı gecesi Ankara’da gerçekleştirildi. Metin Işık tarafından kurulan 2. Yüzyıl Derneği’nin düzenlediği gecede projeleri değerlendirilen yerel yönetimlerin belediye başkanları ödüllerini aldı.

Ödül törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yerel yönetimler bütün zorluklara rağmen bu zorlukları aşıp halka hizmet etme konusunda büyük sorumluluklar üstlenerek görev yapıyorlar. Bütün belediye başkanı arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum; olağanüstü çabalar harcayarak hizmet etmek için çalışıyorlar. Yılmaz Hoca Eskişehir’i, Bursa ile Ankara arasında çölde bir vaha gibi yeşerterek olağanüstü bir çaba sergiledi ve Eskişehir’i, Eskişehir yaptı... Hepinizin huzurunda Yılmaz Hocama gerçekten teşekkür ediyorumsözleriyle yaptığı konuşma sonrasında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e Yaşam Boyu Onur Ödülünü, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a Uluslararası Vizyon Ödülünü takdim etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a da belediyenin Başkent Kart Projesi nedeniyle ödül verildi.

Onlarca projenin ödüllendirildiği gecede, Kemal Kılıçdaroğlu’nun törenden ayrılmasıyla Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, diğer belediye başkanlarına ödüllerini verdi. Gecede Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da ödül alan belediye başkanlarının arasında yer aldı.

Tören sonrası konuşan Başkan Büyükerşen, “2. Yüzyıl Derneği bu yıl yerel yönetimlerde başarılı belediyelere ödül veriyor. 2. Yüzyıl Derneği son derece önemli bir dernek ve ayrıca çok başarılı bir yayın organı var. Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında milletimizi ve dünyayı bekleyen yenilikler nasıl olacak? Belediyecilik hizmetleri nasıl bir gelişme gösterecek? Bu konuda güzel makalelere yer veriyor. Özellikle siyasete atılmak isteyenlere yeni ufuklar sunan bir dergi” sözleriyle geceyi düzenleyen 2. Yüzyıl Derneği’ne teşekkür etti.

Ödül törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü ise, “İkinci Yüzyıl Derneğinin başarılı yerel yöneticilere verdiği ödül töreninde Eskişehir'den 3 belediye başkanımızın yer alması bizleri çok mutlu etti. Başkanlarımızın hayata geçirdiği projeler, aldığı ödüllerle gurur ve onur duyuyoruz. Biz zaten Eskişehirliler olarak biliyoruz ama bu başarıların Türkiye'de biliniyor olması ve başkanlarımızın Türkiye’ye örnek gösteriliyor olması bizleri gururlandırıyor” dediler.

İkinci Yüzyıl Derneği Yerel Yönetimler Proje Ödülleri Töreni, toplu hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon
HÜSEYİN 31 Mart 2022 12:26

Evet uçuyoruz Eski Eski şehirde heryerde arı gibiler Bi o kadar daha dursa uzaya tranvayla çıkarız.

1 4 Cevap Yaz
Eski 31 Mart 2022 09:40

Eskisehirin eski halini hala unutmadim.simdi turist bile geliyorsa iyiye gittik demektir

4 2 Cevap Yaz
esesli 31 Mart 2022 09:05

ben başka eskişehirde yaşıyorum galiba...

1 4 Cevap Yaz
Maraba 30 Mart 2022 22:17

Maaşlara zam 😁

6 4 Cevap Yaz
Es es 30 Mart 2022 21:57

Hangi eskişehir bu acaba nerede?

5 9 Cevap Yaz
vahvah 30 Mart 2022 20:34

Doğru söylemiş Afyonkarahisar çağ atlarken Eskişehir arkasından nal toplamış son yirmi yılda tam eski şehir oldu

5 11 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir