alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Burcu Biricik: Eskişehir, Avrupa gibi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Burcu Biricik: Eskişehir, Avrupa gibi
A
a

Eskişehir'e gelen sinema oyuncusu Burcu Biricik, bir AVM'de sevenleriyle birlikte filmini izledi, Eskişehir için "Avrupa'da gibiyim" yorumunu yaptı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ünlü sinema oyuncusu Burcu Biricik, Ece Türkiye tarafından yönetilen Espark AVM’de sevenleriyle birlikte filmini izledi. 
Burcu Biricik’in katılımı ile gerçekleşen özel gösterimde büyük, küçük birçok izleyici merakla bekledikleri ‘Her Şey Seninle Güzel’ filmini izlemek için yerini aldı. Filmini izlemeye gelen konukları ve hayranları ile birebir ilgilenen Biricik, fotoğraf çektirmek isteyen sevenleri ile de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca başarılı oyuncuyu annesi Müberra Sırçacı da yalnız bırakmadı. 
Biricik, film gösteriminden önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Eskişehir’in adeta bir Avrupa şehri olduğunu dile getiren oyuncu Burcu Biricik, "Eskişehir’de bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Eskişehir çok sevdiğim bir yer, iki yıl önce de başka bir film için gelmiştim. Eskişehir’in bazı yerlerinde sahneler çekmiştik. Yapımcımızla da konuştuk, sanki bir Avrupa şehrinde gibiyiz. Üniversiteyi burada okumadığıma çok üzüldüm. Buraya hep özendim çünkü. Filmimizi İzmir’de çektik ve güzel bir duygusu olduğunu düşünüyorum. Umarım beğenirsiniz" dedi. 

"Eskişehir'e film çekmeye geliriz" 

Filmin yapımcısı Şebnem Aşkın ise, "Benim Eskişehir’e bu ilk seyahatim. Umarım bir dahakine Bir film daha Eskişehir’e çekmek için geliriz. Ama şehrin ismi aydınlık şehir, güzel şehir, yeni şehir olsun. Çünkü burada şehre ve size bakınca insanın içi açılıyor. İlginiz için hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

 
Ariman web reklam 2
1000
icon
erhan 22 Kasım 2018 19:25

kurtulus pazar yerinede gelip biraz alisveris yapsaydınız modern kapalı pazar yerimizi de görmüş olurdunuz burcu hanim

2 1 Cevap Yaz
Davut 22 Kasım 2018 13:10

tramvaylarımızada binmiş mi

5 6 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir