alexa

Bülent Arınç'tan Yılmaz Büyükerşen'e ziyaret

Videoyu Aç Bülent Arınç'tan Yılmaz Büyükerşen'e ziyaret
A
a

Çeşitli programlara katılmak üzere Eskişehir’e gelen eski TBMM Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

Eskişehir'de belediyeye gelişinde Başkan Büyükerşen tarafından belediye binası önünde karşılanan Arınç, Eskişehir’e daha önce defalarca geldiğini ve bir kez daha burada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.  

Arınç “Yerel seçimlerden yeni çıktık ve tekrar bir başarı kazandınız. 1999’da başladığınız belediye başkanlığı görevinizin üzerinden 20 yıl geçmiş. Sayın Demirel’in rekorunu kırmak üzeresiniz. Bu büyük bir başarı, tebrik ediyoruz. Bu dönemde hayata geçireceğiniz projelerde sizlere başarılar diliyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen ise Eskişehir’in daha yaşanabilir bir kent olması, Eskişehirlilerin ise daha mutlu ve huzurlu olması için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. 

Ziyaret sonunda Başkan Büyükerşen Arınç’a ‘Zamanı Durduran Saat’ kitabını hediye ederken, Arınç ise Başkan Büyükerşen’e ‘Arınç-Küçük Erbakan’ kitabını hediye etti. 
 
1000
icon
Özgür Ege 12 Ekim 2019 13:19

Sn. Büyükerşen; Hür düşüncelidir. . . Üretkendir. . . Okuyan, araştıran bilgiden ve bilimden yana olandır. . . Savaşı değil, barışı sever/savunur. . . Atatürk sevdalısı ve cumhuriyet savunucusudur. . . Vatan hainlerini sevmez. . . Nankörleri sevmez. . .

0 4 Cevap Yaz
onuncu 11 Ekim 2019 21:19

Sayın hocamızı 20 yıldan bu yana ilk defa ziyaret ediyor. Hayırdır,Hangi dağda kurt öldü! Aslında ona bir Atatürk portresi verilecekti ki sabah akşam düşünecekti.

0 7 Cevap Yaz
Cemalettin Kalyoncu 11 Ekim 2019 20:41

" Ulanbatura tayininizi çıkardık " deyince elinden çay bardağını düşüren büyükelçinin hikayesini anlatsanda bir daha dinlesek sayın Arınç. Eski gelişlerinizde yemek yerdik, hoş günlerdi. Selam olsun o günlere.

4 1 Cevap Yaz
Ayla 11 Ekim 2019 20:29

Ne büyük başarı, ne büyük hizmet! Eskisehir halkı da çok çok mutlu!!!

2 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat