alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Budama Ve Aşılama Eğitimi Verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Budama Ve Aşılama Eğitimi Verildi
A
a

Budama Ve Aşılama Eğitimi Verildi Bilecik İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb. Muzaffer Sandal, Tarım Ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J.Alb Burhanettin Erdoğan, Bitkisel Üretim Ve Bitki Sağlığı Şube Müdür V. Hatice Derya Aksu, İl Jandarma Komutanlığı'nda Görevli Rütbeli Askerler, Erbaş Ve Erler Katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Jandarma Komutanlığı’nda budama ve aşılama eğitimi verildi.
Bilecik Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından İl Jandarma Komutanlığında ‘Meyve Ağaçlarında Budama ve Aşılama’ eğitimi düzenlendi. Düzenlenen eğitime Bilecik İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Muzaffer Sandal, Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Burhanettin Erdoğan, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdür Vekili Hatice Derya Aksu, İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli rütbeli askerler, erbaş ve erler katıldı. İl Jandarma Komutanlığı bahçesinde ziraat teknisyeni İlyas Balı tarafından verilen teorik eğitimin ardından kiraz, ceviz, kayısı ağaçlarında budama ve aşılama uygulamaları yapıldı.
Eğitimin sonunda Bilecik İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Muzaffer Sandal eğitimin kendileri açısından çok yararlı geçtiğini, kısa sürede çok faydalı bilgiler edindiklerini beyan ederek, İl Müdürü Yoldaş’a ve ekibine teşekkür etti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat