alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bu destekler Eskişehir'e örnek olmalı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bu destekler Eskişehir'e örnek olmalı!
A
a

Eskişehirspor için 6 bin adam sloganıyla başlatılan dosyakapat.com sitesine MHP Eskişehir Milletvekili Nurullah Sazak ve Washington Büyükelçisi Hasan Murat Mercan destek vermişti. Bu destek artık tüm siyasi isimlere örnek olmalı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi Meclis Üyesi Kadir Kodak’ın desteği aslında tüm belediyeleri harekete geçirmeli. Eskişehir’deki toplam 14 belediyenin meclis üyelerinin yapacağı bağış kulübe büyük gelir sağlatacaktır.
TARAFTAR KIVILCIMI BAŞLATTI
Eskişehirspor taraftarlarından Serdar Tankut, geçtiğimiz günlerde dosyakapat.com sitesine 1000 TL bağış yaparak yeni bir kıvılcım ateşledi. Tankut 1000 TL bağış yapacak 6000 adam aradığını ifade etti. Tankut’un çağrısına ise çok sayıda taraftar bağışlarla destek oldu. Tankut yaptığı açıklamada, “Lütfen destek olun. İlk bağışı kendim yapıyorum. Artık yeter! İkna edebileceğiniz en az iki arkadaşınız vardır muhakkak. Eminim onların da iki arkadaşı vardır. Zincirin ilk halkası siz olun. Dosyakapat.com’a ismini yazdırıp, 6000 adam arasında yerinizi alın” dedi.
KADİR KODAK ÖRNEK OLMALI
Eskişehirspor’un için Odunpazarı Belediye Meclis Üyesi Kadir Kodak 1026 bin liralık destek vermişti. Taraftar, Kodak’ın bu desteğinin aslında tüm belediye meclis üyelerine örnek olmasını istiyor. Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyeleri’nin yanı sıra 12 ilçe belediyesindeki meclis üyelerinin bağış yapması, kulübe önemli bir gelir sağlatacaktır.
BAŞKANLAR ÖNCÜ OLABİLİR
Eskişehirspor’un kurtuluşu için harekete geçen taraftarlara en büyük destek belediye başkanlarından gelebilir. Belediye başkanları dosyakapat.com yapacağı destekle, meclis üyelerini harekete geçirebilir ve bu destekle Eskişehirspor biraz olsun rahat nefes alabilir.
MERCAN DESTEKTE BULUNMUŞTU
Tankut’un başlattığı bu kıvılcım yavaş yavaş alevlenmeye başlandı. Birçok taraftar yakın arkadaşlarını ikna ederek bin lira destek olmaya başladı. Eskişehirspor camiasının biraz olsun hareketlenmesini sağlayan bu kıvılcıma son olarak destek veren siyasi isimler oldu. Önce Eskişehir’in eski milletvekili ve şimdi ise Washington Büyükelçiliği görevini yürüten Hasan Murat Mercan 6 bin liralık destek verdi.

Sazak kayıtsız kalmadı 12.10. 2022
SAZAK KAYITSIZ KALMADI
Mercan’ın bu desteğinin ardından Eskişehirspor’un maçlarını izlemeye gelen birkaç siyasiden birisi olan MHP Eskişehir Milletvekili Nurullah Sazak 6 bin adam projesine sessiz kalmadı. Sazak, geçtiğimiz gün 6 bin liralık destek vererek takdir topladı. Sazak'ın desteğine Eskişehirsporlu yöneticiler ve taraftarlar teşekkür ederken diğer milletvekillerini de göreve davet ettiler.
 
SIRA DİĞER İL BAŞKANLARINDA
Eskişehirspor’un bağış topladığı dosyakapat.com’a son olarak AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan’dan bir destek geldi. Yapılan açıklamada, Çalışkan’ın Es Es’e 6 bin liralık destek verdiği belirtildi. Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, destekleri için Çalışkan’a teşekkür etti. Çalışkan’ın bu desteği diğer il başkanlarına örnek olmalı.
 
GÖZLER MİLLETVEKİLLERİNDE
Özellikle Sazak’ın desteği Eskişehir’deki tüm siyasilere örnek olmalı. Şimdiye kadar Eskişehirspor’un maçlarını izlemeye çoğunlukla Milletvekili olarak Nurullah Sazak geliyor. Sazak’ın haricinde maça gelen milletvekili olmadığı gibi böylesi projelerde de Eskişehir milletvekillerinin desteğini camia göremiyor. En azından taraftarlar, milletvekillerinin 6 bin adam sloganıyla başlatılan bu kıvılcıma destek olmasını istiyor.
BU VEBAL HERKESİN OLUR
Eskişehirspor’un kurtuluşu için artık şehir harekete geçmeli. 3. Lig’de işler hiç iyi gitmiyor. Devre arasında transfer yasağı ortadan kaldırılmazsa Es Es amatöre düşecek. Amatöre düşmek demek tüm şehrin amatöre düşmesi demek. Eğer topyekün bir mücadele verilmez ve Es Es göz göre göre düşerse bunun vebali herkese yazar…
 
1000
icon
Serkan 12 Ekim 2022 21:54

Seçilmiş ve atanmışların ileri gelenlerin önayak olması gerekir.Şehri idare edenler el atarsa toplanmayacak para değil.

0 1 Cevap Yaz
Levent 12 Ekim 2022 14:19

Bırakın 26 bini arkadaşlar.6.000.000.TL Trabzon dosyasına lazım. En az bir o kadar da 4-5 iyi oyuncu almak için lazım.Önce O versin bu versin de ben de vereyim laflarını bırakın. Biraz daha sallanırsak küme düşmek kesinleşecek...

0 12 Cevap Yaz
DikDurus 12 Ekim 2022 13:46

Bütün yönetimi 26 bin TL bağış yapmasını öneriyorum bende kampanya destek olması için

9 3 Cevap Yaz
Sıtkı Sıyrılmış 12 Ekim 2022 12:24

Bütün yönetim 26 şar bin tl bağışlasın sonra bizde destek olalım

9 5 Cevap Yaz
Kemal

Yönetim kurulu 15 kişi. 15 x 26.000 = 390.000 TL eder. Yönetimden beklentimiz bu mu ? Gerisini nasıl tamamlayacaksınız ? Yöneticilerin en az birer milyon çıkarması lazım ki 15 milyon etsin. O zaman biraz işe yarar ,küme düşme önlenebilir. Değil mi?

0 8
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat