alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bu Defa Öğrenciler Değil, Veliler Sınava Girdi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bu Defa Öğrenciler Değil, Veliler Sınava Girdi
A
a

Afyonkarahisar’Da, Atatürk İlkokulu’Nda Öğrenci Velilerine Yönelik Ödüllü Kitap Okuma Yarışması Sınavı 11 Mart 2023 Cumartesi Günü Yapıldı.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Atatürk İlkokulu’nda öğrenci velilerine yönelik ödüllü kitap okuma yarışması sınavı 11 Mart 2023 cumartesi günü yapıldı.
Yarışma sayesinde, çocuk eğitimi konusunda çok önemli bir isim olan Yazar Doğan Cüceloğlu’nun ‘Geliştiren Anne-Baba’ isimli kitabını okuyan öğrenci velileri, hem kitap okuma alışkanlığı kazanıp hem de ebeveynlik konusunda kendilerini geliştirmiş oldular. Yarışma hakkında Bilgi veren Okul Müdürü İsa Urhanoğlu “Bu yarışma ile Atatürk İlkokulu ailesi olarak veli ve öğrencilerimize kitap okuma sevgisini aşılamayı hedefledik. Aynı zamanda velilerimizi kendilerinin ebeveynlik becerilerini geliştirmede katkı sağlamak istedik. Okudukları kitaptan 40 soruluk sınava giren öğrenci velilerini çok güzel ödüller bekliyor.
Sınav sonucunda ilk üçe verilecek ödüller. Birinciye çeyrek altın, ikinciye gram altın, üçüncüye yarım gram altın şeklinde. Yarışma sonuçları web sitesinde ilan edilecek olup ödül töreni sınav sonucu açıklandıktan sonra yapılacaktır” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat