alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bşeü’De Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Desteği Verilecek

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bşeü’De Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Desteği Verilecek
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (Bşeü) Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Depremden Etkilenen Öğrencilere Üniversite Tarafından Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Desteği Verileceğini Açıkladı

Sütiş Eskişehir
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, depremden etkilenen öğrencilere üniversite tarafından rehberlik ve psikolojik danışmanlık desteği verileceğini açıkladı.
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi (BŞEÜ) Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir yaptığı açıklamada, “Üniversitemizin İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi tarafından, Kahramanmaraş ve çevresinde meydana gelen depremden etkilenen öğrencilerimize yönelik rehberlik ve psikolojik danışmanlık desteği verilecektir” dedi.
Rektör Beydemir açıklamasının devamında Bilecik’e gelen depremzede çocuklar için de üniversite tarafından etkinlikler düzenleneceğini belirterek, “Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden dolayı Bilecik’e yerleşen ailelerin çocukları için Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu tarafından etkinlik ve eğitimler düzenlenecektir. İlgili etkinlik ve eğitim bilgilerine üniversitemizin web sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat