alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bozüyük Belediyesi Thm Korosu’Ndan Muhteşem Konser

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bozüyük Belediyesi Thm Korosu’Ndan Muhteşem Konser
A
a

Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Tarafından Düzenlenen "Özlemimiz Türküler" Adlı Konser Programı Yoğun İlgi Gördü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu tarafından düzenlenen "Özlemimiz Türküler" adlı konser programı yoğun ilgi gördü.
Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde bağlama ustası ve koro şefi Mehmet Uysal yönetimindeki Türk Halk Müziği Korosu, birbirinden güzel türküleri koro ve solo olarak seslendirdi. Salonun tamamen dolduğu programda farklı türküleri Bozüyüklüler için seslendiren koro ve solistler, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Konsere; İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, siyasi parti il ve ilçe başkanları, STK başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda sanatsever katıldı. Koro ve solo olarak toplam 23 türkünün seslendirildiği muhteşem konserin sonunda Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu Koro Şefi Mehmet Uysal’a ve korosuna teşekkür ederek protokol üyeleri ile birlikte çiçek takdim etti.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir