alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Böyle ev sahibi düşman başına

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Böyle ev sahibi düşman başına
A
a

Bursa'nın İnegöl ilçesinde metruk ve bakımsız dairenin kiralama fiyatı, görenleri şoke etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bir satış sitesinde kiralık olarak 4 bin 500 TL'den ilana konulan dairenin fotoğrafları ise ilanı görenlerin tepkisini çekti. Art arda sıralanan görsellerde evin metruk binadan farksız olduğu, kapı ve pencerelerinin kırık olduğu görüldü. Ayrıca tuvalet dâhil evin her noktasının bakımsız olması da ilanı görenlerin dikkatinden kaçmadı. Öte yandan ilanın açıklamasında 2+1 daire olduğu belirtilirken, dairenin sadece bekârlara verileceği ve evde kalacak kişi sayısının fark etmeyeceği belirtildi.

"HAYVAN BAĞLASAN DURMAYACAK"
Metruk ve bakımsız evin kira ücretinin 4 bin 500 TL olduğunu gören Fırat Y. (26), 'Bu evde köpek bağlasan durmaz' diyerek tepki gösterdi. İlandaki numarayı arayarak daire hakkında bilgi aldıktan sonra açıklama yapan Fırat Y., "Dün arkadaşıma ev lazımdı, bizde internete girdik ev baktık. Sonra burayı gördük. Herhalde şaka yapıyorlar, öyle bir şey yok herhalde. Sonra inanmadım emlakçıyı aradım, evin burada olduğunu söyledi. Gelip eve baktım. Yani bu evde köpek bağlasan durmaz maalesef ve aileye vermiyorlarmış; fabrika işçilerine falan veriyorlarmış, onlarda insan değil herhalde öyle dediklerine göre. Yani bildiğin hayvan bağlasan durmayacak bir yer. Şaka gibi ama gerçek 4 bin 500 liraya bu ev" dedi. 
                          
1000
icon
Özkan 14 Ocak 2023 18:15

İnegöl böyle maalesef. 2 milyondan aşağı 3+1 sıfır daire bulmak neredeyse imkansız. Bahçe katına bile 2 milyon lira istiyorlar. Kiralık deseniz işte yukarıdaki haberde olduğu gibi kiralar uçmuş durumda. Tamam evsahipleri fırsatçılık yapıyor ama devlet göz açtırmamalı bunlara sıkı denetim olmayınca adam da fiyatı artırdıkça artıyor.

0 1 Cevap Yaz
Esk26 13 Ocak 2023 19:34

İşte böyle fırsatçı ev sahiplerinin topunu atacaksın içeri akillanacak .... 1 sene içerde dursa aklı başına gelir yatacak yerleri yok böyle fırsatçılarin

0 3 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat