alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bolvadinli Esnaflardan Öğrenciler İçin Örnek Proje

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bolvadinli Esnaflardan Öğrenciler İçin Örnek Proje
A
a

Afyonkarahisar’In Bolvadin İlçesinde Esnaflar ‘ Öğrenci Dosttur’ Projesi Başlatıldı. Proje İle Bir Çok Esnaf Öğrencilere Ürünleri İndirimli Satacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde bir grup esnaf ‘öğrenci dosttur’ projesi başlattı. Proje ile bir çok esnaf öğrencilere ürünleri indirimli satacak.
Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık Kulübü öğrencileri ve bir grup Bolvadinli esnaf arasında ‘öğrenci dostudur’ projesi hayata geçirildi. Proje dahilinde Bankacılık ve Sigortacılık Kulübü üyelik kartı oluşturacak ve bu kartlarla anlaşmalı esnaflardan üye öğrenciler indirimli alışveriş yapacak. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada ise “Üyelik kartında 24 sponsorumuz var. Anlaşmalı olduğumuz işletmelerden belirli kriterlerde öğrencisi alışverişlerinde indirimden faydalanacak. Bu projenin amacı Bolvadin halkı ile üniversite öğrencileri arasındaki samimiyet, uyum ve güveni bir üst seviyeye taşımak. Projede emeği geçen Prof. Dr. Mustafa Fişne, Dekan Yardımcısı Münevvere Yıldız ve danışman hocamız Öğretim Üyesi Muhammet Kotan’a teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat