alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Bolvadin’De Gürültü Kirliliğine Neden Olan Motosiklet Sürücülerine Yönelik Denetim

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bolvadin’De Gürültü Kirliliğine Neden Olan Motosiklet Sürücülerine Yönelik Denetim
A
a

Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesinde Polis Tarafından Gerçekleştirilen Uygulamada Gürültü Yaparak Çevreyi Rahatsız Eden Motosiklet Sürücülerine Cezai İşlem Uygulandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde polis tarafından gerçekleştirilen uygulamada gürültü yaparak çevreyi rahatsız eden motosiklet sürücülerine cezai işlem uygulandı.
Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde trafik ekiplerinin de katılımıyla ilçe merkezi ve mahallelerinde gürültü kirliliğine neden olan motosikletlere yönelik uygulama yapıldı. İlçede görevli polis ekipleri, trafik ekipleri ve sivil ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen uygulamada, şehir merkezinde kavşaklara çıkan mahalle sokak girişleri tutuldu. Uygulamada çok sayıda motosiklet sürücüsüne trafik idari para cezası uygulandı. Trafik kurallarına uymayan ATV ve motosikletler bağlanarak otoparka çekilirken, sürücülerine ise cezai işlem uygulandı. Çevreyi rahatsız eden, egzozu açık, sürücü belgesi, plakası olmayan araçlara yönelik denetimlerin süreceği ifade edildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat